AK Parti heyeti dün akşam Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları ve esnaflarla iftar programında bir araya geldi. Programa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fatih Mehmet Kacır, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birliktemilletvekilleri katıldı. 

Afyon'da bu hafta hava durumu nasıl olacak? 15 Nisan 2024 haftası... Afyon'da bu hafta hava durumu nasıl olacak? 15 Nisan 2024 haftası...

“Esnaflarımız güvenilirliğin, emin olma vasfının, dürüstlüğün simgesidir”

Burada bir konuşma yapan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Esnaflarımız Afyonkarahisar’ın belkemiğidir, ekonomimizin can damarıdır. Ben de bu memleketin bir esnafı olarak esnaflarımızı en iyi şekilde anlayan, halini bilen, il başkanlığım döneminde taleplerini en hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışan bir kardeşinizim. Her daim birlikte yol yürüdüğümüz esnaflarımız ile gönül gönülle muhabbetimiz bizim için çok kıymetlidir. Şehri bir nevi ayakta tutan esnaflarımız, bizim için güvenilirliğin, emin olma vasfının, dürüstlüğün simgesidir” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 11.12.44

“Afyonkarahisarlı esnaflarımızın her daim destekçisiyiz”

Sanayi ve Ticaret Bakanı Fatih Mehmet Kaçır da yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’da esnaflarımızın sohbetlerine dahil olmak bizim için büyük bir onurdur. Afyonkarahisar’ın birbirinden kıymetli esnaflarıyla buluşmak onları dinlemek ve taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek asli vazifemizdir. Bizler esnaflarımızın her daim destekçisi olacak ve elimizden ne geliyorsa yapacağız” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 11.12.44 (1)