TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Karataş, Bölgede birçok sorunun hala çözülmediği dile getirerek; ‘’Burada yaşanan sorunları daha öncede takip ediyorduk. Yetkililere iletilmesine rağmen hala problemlerin devam ettiğini görmekteyiz. Belediyenin sorumluluğunda olan ulaşım sıkıntısı, çevre düzenlemesi, sosyal alan, market, yan tarafta bulunan fabrikanın çevreye verdiği olumsuz koku, başıboş sokak köpekleri gibi şikayetler hala çözülebilmiş değil. Burada hemşehrilerimiz sanki farklı bir ile, ilçeye bağlı gibi bir durum söz konusu. Bu kabul edilemez. Bizler göreve gelir gelmez ilk üç ay içerisinde bu problemleri çözeceğimizin sözünü veriyoruz’’ dedi.

Whatsapp Image 2024 03 28 At 14.31.59

Afyon'dan bayram tatilinde milyonlarca araç geçti: En önemli kavşak nokta burası oldu Afyon'dan bayram tatilinde milyonlarca araç geçti: En önemli kavşak nokta burası oldu

ARTIK DEĞİŞİM VAKTİ GELMİŞTİR

Biz hemşehrilerimizi insanca yaşatmak istiyoruz diyen Karataş; ‘’Biz, bu düzene razı değiliz, insanımızın mahkum edildiği bu koşullara razı değiliz! İnsanımızı insanca yaşatmayan bu anlayışı kabul etmiyor, reddediyoruz. Bugün burada TOKİ konutlarında, Mecidiye Mahallemizde, Mısri Mahallemizde, Çavuşbaş’ta, ve pek çok kenar mahallemizde benzer sıkıntıları yaşayan vatandaşlarımıza yirmi yıldır bu koşulları reva gören düzene karşı insanımızın yanında saf tutuyoruz! Artık değişim vakti gelmiştir’’ dedi.

Whatsapp Image 2024 03 28 At 14.32.00 (1)

31 MART’TA ‘’İNSANCA YAŞAM’’ DİYECEĞİZ

Yerel yönetimleri “insanca yaşamayı” kolaylaştıran ve mümkün kılan mekanizmalar ve kurumlar olarak gördüklerini ifade eden Karataş; ‘’Partisinin iktidar olması ya da iktidarda kalması dışında hiçbir şeyi önemsemeyen duyarsızlığa ve bencilliğe hiç meyletmedik, hiçbir zaman da meyletmeyeceğiz! Bizler kazandığımızda 1 Nisan sabahında, partimizden değildir diye hiçbir kimse hor görülmeyecek, dışlanmayacak. Kapalı kapılar ardında iş görülmeyecek, kapımız her zaman, herkese açık olacak. İnşallah 31 Mart’ta hemşehrilerimizi “İnsanca Yaşam” hedefimize katkı yapmaya ve “İnsanca Yaşama” noktasındaki gayretlerimize katılmaya, bizlere oy vererek destek olmaya davet ediyoruz’’ dedi.

Whatsapp Image 2024 03 28 At 14.32.00 (2)