Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde süren bayramlaşma geleneği Ramazan Bayramının ilk mesai gününde Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti. Başkan Burcu Köksal, Başkan Yardımcıları Erkan Uysal, Ömer Yıldız ve Benol Kaplan ile birlikte mesai arkadaşları ile bir araya geldi, bayramlarını kutladı. Afyonkarahisar Belediyesi ailesinin bayramını kutlayan Başkan Burcu Köksal yaptığı konuşmada; “Herkesin geçmiş Ramazan Bayramını kutluyorum. Sevdikleriniz ile birlikte sağlıkla, mutlulukla, huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Yeni bir süreç, yeni bir işleyiş, yeni bir yönetim. Bu noktada oluşabilecek her türlü sıkıntıda müdürlerimiz, belediye başkan yardımcılarımız ve bana ulaşabilirsiniz. Oturup birlikte sorunları yerinde tespit edip birlikte çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 15 At 16.47.50

BU ŞEHRİN YÜZÜNÜ BİRLİKTE AĞARTACAĞIZ 

Afyonkarahisar için her şey çok güzel olacak diyen Başkan Burcu Köksal sözlerine şöyle devam etti, “Herkesin herkesten öğreneceği bir şey olduğuna inanan bir insanım. İşleyişle, hizmetlerle, belediye ve şehrimizle ilgili projeleri önerileri olan herkesin fikirlerine açığım. Bu noktada güzel şeyler üretileceğine inanıyorum. Sizler çalışma arkadaşlarımızsınız. Bu şehrin yüzünü birlikte ağartacağız. Birlikte çalışıp birlikte mücadele edeceğiz. Çalışmayı seven bir insanım. Çalışan insanlarla, idealist insanlarla, siyasi görüşü ne olursa olsun şehrimize hizmet etmek isteyen insanlarla mücadele edeceğimi, birlikte çalışacağımı söyledim. Sizlere inanıyorum, güveniyorum. Allah hiç birimizi mahcup etmesin. Güzel günler inşallah yakın. Afyonkarahisar için her şey çok güzel olacak. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.  Allah yardımcınız olsun. Tekrar iyi bayramlar, iyi çalışmalar” ifadelerini kullandı. Başkan Burcu Köksal konuşmasının ardından tek tek personelinin bayramını kutladı.

Afyon Şoförler Odası Başkanı İbrahim Karataş’dan ‘torbacı dolmuşçu’ açıklaması Afyon Şoförler Odası Başkanı İbrahim Karataş’dan ‘torbacı dolmuşçu’ açıklaması

Whatsapp Image 2024 04 15 At 16.46.48 (2)

BAŞKAN, PERSONELİYLE AYNI MASADA YEMEK YEDİ 

Başkan Burcu Köksal bayramlaşma programı sonrasında personel yemekhanesinde belediye çalışanları ile buluşarak, onlarla aynı masada yemek yedi. Mesai arkadaşlarıyla sohbet ederek öğle yemeği yiyen Başkan, gösterişten uzak samimi ve dürüst bir yönetim anlayışı düsturu ile Afyonkarahisar’a hizmet edileceğinin mesajını verdi.

Whatsapp Image 2024 04 15 At 16.48.52

>>Kudret Kuş'un Haberi