Türkiye geneli Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya Yeniden Refah Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı  Fehmi Güray çakır ile birlikte Afyonkarahisar’dan merkeze bağlı Salar Belde Belediye Başkanı ve Çay Karacaören Belde Belediye Başkanları katıldı. 

Taahhütname Bir İlk

Yeniden Refah Partisi yerel yönetimler toplantısında siyasi arenada bir ilk gerçekleştirilerek “Ahlaklı Belediyecilik Taahhütnamesi” verildi. Ankara’da gerçekleşen programda taahhütnameler belediye başkanlarına bizzat Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından sahnede verildi.

Whatsapp Image 2024 04 29 At 09.18.54 (2)

Seçim çalışmalarında ana tema olan Ahlaklı Belediyecilik Taahhütnamesinde toplam 24 madde bulunuyor. Bu maddeler partinin genel politikalarını yerele yansıtan bir projektörgörevi görürken içerik olarak ise ana hatlarıyla şunlardan oluşuyor.  

Afyon'da bu berbere kaçak Suriyeliler giremiyor Afyon'da bu berbere kaçak Suriyeliler giremiyor

Whatsapp Image 2024 04 29 At 09.18.54 (1)

Genel Başkan Erbakan bu protokole göre, belediyelerin yönetiminde yolsuzluğa kesinliklemüsaade edilmeyeceğini, yapılan tüm faaliyetlerin şeffaf ve denetlenebilir şekilde yürütüleceğini, belediyelerin bütün kademelerinde rüşvete kesinlikle geçit verilmeyeceğini vurguladığı görüldü.

>>Kudret Kuş'un Haberi