Afyon’da AK Parti ve MHP arasında doğalgaz kavgası Afyon’da AK Parti ve MHP arasında doğalgaz kavgası

Başkan Burcu Köksal 9 müdürü görevden aldı. Onların yerine yeni atamalar yapıldı. Görevden almalar belediyenin resmi internet sitesinde yer aldı. 

FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu görevden alınarak yerine Bahadır Jurnal atandı. İnsan Kaynakları Müdürü olan Serdar Çetinkaya da görevden alınan isimler arasında. Onun yerine de Mevlüt Çelik’in ataması yapıldı. İşletme Müdürü Bekir Bayram yerine de Selçuk Uluman atandı. 

CEM KASAPOĞLU’NA 3 ÖNEMLİ GÖREV

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde görev yapan Sami Çetinaktı da görevden alındı. Onun yerine de vekaleten Cem Kasapoğlu görevlendirildi. Temizlik İşleri Müdürü Nurullah Peker de görevden alınan bir diğer isim. Peker’in yerine Cem Kasapoğlu atandı. Kasapoğlu’nun vekaleten sürdürdüğü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevi devam ediyor. 

SU KANALİZASYON MÜDÜRÜ KADIN OLDU

Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhöyük görevden alındı. Demirhöyük yerine Mevlüt Çelik atandı. Su ve Kanalizasyon Müdürü İhsan Kahveci de görevden alınan isimler arasında. Kahveci’nin yerine Tuba Ciğerci görevlendirildi. 

ZABITA MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Veteriner İşleri Müdürü İsmail Atlı da görevden alınarak yerine Şükrü Ertunç atandı. Zabıta Müdürü Taner Çelik de görevden alınan isimler arasında. Çelik yerine Zabıta Müdürü olan isim Resul Erkmen oldu. Belediyedeki yapılanmanın devam edeceği öğrenildi.  >>Kudret Kuş'un Haberi.