Karşılaşmalar neticesinde Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımları üstün başarı sergileyerek Anadolu Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. 

Whatsapp Image 2024 02 09 At 11.32.41 (1)

Depremde Hayatını Kaybedenler Anıldı

Müsabakalara katılan 8 farklı kulüp, her maç öncesi "6 Şubat 2023 Kalplerimiz Deprem Bölgesinde Atıyor" yazılı pankart açarak depremde hayatını kaybeden vatandaşları anma mesajını iletti.

Whatsapp Image 2024 02 09 At 11.32.41

Başarı Belgeleri Takımlara Teslim Edildi

Şampiyonanın tamamlanmasının ardından katılan takımlara başarı belgeleri Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale tarafından verildi.

Whatsapp Image 2024 02 09 At 11.32.40

TYF Yelken Ligi Funboard Slalom ve Formula Kite 2. ayak mücadeleleri İzmir'de tamamlandı TYF Yelken Ligi Funboard Slalom ve Formula Kite 2. ayak mücadeleleri İzmir'de tamamlandı

Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu'ndan Tebrikler

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, turnuvayı başarıyla tamamlayan tüm takımları tebrik ederek şunları söyledi:

"Heyecan dolu bir turnuvayı geride bıraktık. Fair-play çerçevesinde geçen bu turnuvada tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Anadolu Şampiyonası'na gidecek olan Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımlarına başarılar diliyorum. Bu turnuvada emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum."

>>Hanım Sündük'ün Haberi

Editör: Hanım Sündük