Heyecan dolu maçlarda kazananlar belli oldu. Kızlar kategorisinde Selanay Yılmaz finalde zorlu rakibini yenerek galibiyete imza attı. Erkekler de ise Mücahit Kaan Uygun, finalde heyecan dolu maçın sonunda rakibini yenerek bölge şampiyonu oldu. ​

Whatsapp Image 2024 04 30 At 11.37.01

- Türkiye finallerinde yarışacaklar

Böylelikle göstermiş oldukları yüksek performans sayesinde Afyonkarahisarlı sporcular Ege bölgesini temsil etmeyi hak kazandı. Sporcular antrenör İbrahim Akça'nın rehberliğinde Türkiye finallerinde yarışacaklar.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Türkiye Şampiyonasında Afyonkarahisar’ı temsil edecek sporculara başarılar diledi.

Whatsapp Image 2024 04 30 At 11.37.01 (1)

- Büyük mücadele sergilediler

Turnuvayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Antrenör İbrahim Akça, sporcularının başarılarından dolayı çok memnun olduğunu ifade etti. Akça, sözlerine şunu ekledi: "Sporcularımız turnuvada büyük bir mücadele sergiledi. Bu mücadeleyi başarıyla taçlandırarak bizlere büyük bir gurur yaşattı.” dedi.

Whatsapp Image 2024 04 30 At 11.37.00

Atatürk'ü Anma Gençlik Kupası Yelken Yarışları, Fethiye'de başladı Atatürk'ü Anma Gençlik Kupası Yelken Yarışları, Fethiye'de başladı

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi