AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Fatih ve Eşrefpaşa Mahalle sakinleri ile iftar programında bir araya geldi. İftara yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Çok sayıda vatandaş, iftar programına yoğun katılım sağlarken Uluçay’a AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Whatsapp Image 2024 03 21 At 01.21.57

AK Partili Ali Özkaya: Bu bayram hüzün karları bizim dağımıza yağdı AK Partili Ali Özkaya: Bu bayram hüzün karları bizim dağımıza yağdı

"Hizmet etme heyecanı içindeyim”

Uluçay burada yaptığı konuşmada, “Afyonkarahisar'ımızın geleceği için hemşehrilerimizle el ele vereceğiz. Bizler, Afyonkarahisar'ımızın her bir mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı için varız. Bu nedenle, sizlerin taleplerini dinlemek ve çözüm noktasında yanınızda olmak bizim en temel görevimizdir. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, şehrimizi daha da iyi bir noktaya getireceğimizden hiçbir şüphem yok. Önümüzdeki beş yıl kıymetli hemşehrilerime hizmet etmenin heyecanını yaşadığım bu mübarek günde Rab'bim nasip ederse şehrimizi 109 projeyle taçlandıracak ve daha iyilerini yapmanın gayreti içerisinde olacağım"

Whatsapp Image 2024 03 21 At 01.21.56

"Muhalefet kavga derdinde”

Bizim hayallerimizi yatırımlar süslerken maalesef muhalefete baktığımızda bir kavga, bir kargaşa, bir geçimsizlik manzarası hâkim. Değerli hemşerilerim biz de kavgalı eve ne kız verilir ne de o evden kız alınır. Çünkü huzurun olmadığı evde hangi imkana sahip olursanız olun hiçbir şey yapamazsınız. O yüzden biz her daim sağduyudan, birlik ve beraberlikten yana bir duruş sergilemeyi tercih ediyorum. Her birinize katılımlarınız dolayısıyla teşekkür ederim” dedi.