Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal başkanlığında toplanan belediye meclisi, ilk toplantısını bugün gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AK Partili Bülent Eser Afyonkarahisar hizmet noktasında Burcu Köksal’a desteklerini iletti.

Eser, konuşmasında şunları söyledi “Öncelikle belediye başkanı seçilen Burcu Köksal Hanımefendi’yi tebrik ediyorum. Hayırlı işler yapmayı Allah ona nasip etsin. İnşallah hep birlikte bu çatı altında 5 yıl boyunca güzel hizmetlere imza atarız.

-Hassasiyetinizden dolayı teşekkür ediyorum

Şunu belirtmek istiyorum; Belediye Başkanı Burcu Köksal Hanımefendi göreve gelir gelmez ilk talimatları caddelerin yıkanması, mezarlıkların temizliği, camilerimizin temizliği ve Kadir Gecesi günü yapılan ikramlar oldu. Bu noktada kendisine teşekkür ediyorum. Camilerin temizliği biliyorsunuz belediyelerin sorumluluğunda değil. AK Parti belediyeleri ile birlikte ve salgının da etkisiyle camilerin temizliği Afyon Belediyesi tarafından üstlenilmiştir. Bu geleneğin sürdürülmesi noktasındaki hassasiyetinizden dolayı da teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da bu şekilde devam eder. 

ATSO'da Mayıs ayı meclis toplantısı yapıldı ATSO'da Mayıs ayı meclis toplantısı yapıldı

-Muhalefet yapmaktan daha çok katkı sağlamak isteriz

Ayrıca sizin de belirttiğiniz gibi buradaki bütün arkadaşlarımızın en önemli ortak noktalarından birisi Afyonkarahisar’a hizmet edebilmek. Bu noktada biz de AK Parti belediye meclis üyeleri olarak burada muhalefet yapmaktan daha çok katkı sağlamak isteriz. Fikirlerimizi söyleriz, Afyon için uygun olduğunu düşündüğümüz noktalarda oy birliği ile inşallah burada karar veririz, hep birlikte güzel işlere imza atarız. 

-İnşallah meclis üyeleri ve sizin başkanlığınızda güzel hizmetler yaparız

Sosyal medya hesabınızdan şöyle bir vaatlerinize baktım, genelde sizin de bizim de düşündüğümüz birçok şey yakın. Vatandaşımızın ihtiyacı olan, şikayeti olan veya yapılması gereken hizmetler. Bu noktada yıllardır AK Parti belediye başkanlarımız projeleri ile seçimlere girdiler, projelerinin birçoğunu gerçekleştirdiler, seçim zamanı seçim çalışmalarında bulunduk, birçoğunu da gerçekleştirdik. Size de bunların sayısını artırmak nasip olur. Yine Bilgi Evlerimiz var, kadınlarımızın ve çocuklarımızın daha iyi eğitim alması için. Bazılarını belediyemiz işletmekte. Bu konuda sizin de projeleriniz var. İnşallah kadınların ve çocukların eğitimi noktasında da daha ileri bir seviyeye getirileceğine inanıyorum. İnşallah bundan sonra uyumlu bir şekilde, tüm meclis üyeleriyle ve sizin başkanlığınızda güzel hizmetler yaparız. 

Whatsapp Image 2024 04 13 At 18.20.32

-Afyon için alınan güzel kararın arkasındayız, söz veriyoruz

MHP Belediye Meclis Üyesi Halil İbrahim Baykara da Burcu Köksal’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, “Biz seçimlere girerken Allah’tan her şeyin hayırlısını istedik. Hayırlısı böyle imiş, başımız gözümüz üstüne. Biz MHP olarak milli ve manevi değerlere bağlı olarak aldığınız bütün kararların, Afyon için güzel olan her kararın arkasında olacağımıza söz veriyoruz. Tekrar tebrik ediyoruz, hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı. >>Kudret Kuş'un Haberi