Afyonspor’da kriz derinleşiyor. Kulüp tarihinin en kötü döneminden geçiyor. Bugün saat 14’de 1461 Trabzon takımını konuk edecek olan mor beyazlılar, otobüs olmadığı için stadyuma yürüyerek gitti. Kaldıkları otelden çıkan oyuncular ellerinde çantaları ile yaklaşık 2 kilometrelik yolu yürüyerek stadyuma ulaştı. 

Whatsapp Image 2024 02 04 At 12.56.17

- Adını koyamadığımız bazı olumsuz durumlar var

Otel önünde basın mensuplarına bir açıklama yapan Teknik direktör Turan Saltık, adı konulmayan bir sorun olduğuna dikkat çekerek kulübe sahip çıkılmasını istedi. Saltık, şunları söyledi: “1461 Trabzon maçına çıkacağız. Son 4-5 aydır yaşadığımız sıkıntılar hat safhaya geldi. Biz işimizin başındayız. Son ana kadar görevimizin başındayız. Adını koyamadığımız bazı olumsuz durumlar var. Hala şaşkınlık içerisindeyiz. Bugün futbolcu kardeşlerimiz ile sahaya yürüyerek gideceğiz. Onlarda en iyi şekilde bu takımı temsil edece. Bu yaşadığımız olay eminim bir ders niteliği yaşar. Sayın valimiz ve Afyon’un ileri gelenleri bu takıma sahip çıkar. İnşallah bu durumdan bir an önce kurtuluruz.”

AK Partili Uluçay’dan Afyonspor’a destek AK Partili Uluçay’dan Afyonspor’a destek

Whatsapp Image 2024 02 04 At 12.58.27

- Şu andaki durumu daha önce hiç yaşamadık

Saltık, daha önce böyle bir şey yaşamadıklarını kaydetti ve şöyle dedi: “Ben Afyonspor’a 30-40 yıldır bu takıma hizmet ettik. Şu andaki durumu daha önce hiç yaşamadık. Önümüzdeki günlerde büyüklerimizle bir araya geleceğiz bu durumu konuşacağız. Şu anda şehrim adına ve bu çocuklar için çok üzgünüm. Maçtan sonra bu olayları detaylı konuşuruz. “ >>Kudret Kuş’un Haberi. 

Haberin videosu...

Editör: Kudret Kuş