Spor şehri Afyonkarahisar’da müsabakalar hız kesmeden devam ediyor. Masa Tenisi Kurum ve Kuruluşlar müsabakaları heyecanla Çiğiltepe Spor Salonunda takip ediliyor. Dereceye giren sporculara düzenlenecek olan ödül töreni ile madalyaları takdim edilecek.

Whatsapp Image 2024 05 04 At 13.55.59 (1)

- "Sporun birleştirici gücüne inanıyoruz"

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, müsabakalara katılan sporculara başarılar dileyerek şu açıklamaları yaptı: "Bu turnuvayı, hem ilimizdeki masa tenisi sporunun gelişmesine katkıda bulunmak hem de farklı kurum ve kuruluşlardan çalışanlarımızın bir araya gelerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenledik. Sporun birleştirici gücüne inanıyoruz. Bu tür turnuvalar sayesinde ilimizde sporun tabana yayılmasına ve daha fazla insanın sporla buluşmasına imkan sağlıyoruz. Tüm katılımcılara başarılar diliyor, fair-play çerçevesinde keyifli ve çekişmeli müsabakalar geçirmelerini temenni ediyorum."

Motokros Şampiyonaları Afyon'da başladı: 6 ülkeden 158 sporcu katılıyor Motokros Şampiyonaları Afyon'da başladı: 6 ülkeden 158 sporcu katılıyor

Whatsapp Image 2024 05 04 At 13.55.59

>>Kudret Kuş'un Haberi