Yapılan müsabakalar sonucunda Afyonkarahisar kafilesi 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı.

Whatsapp Image 2024 05 17 At 09.41.11

Afyon'da ANALİG Seçmesi ve Yaza Merhaba Badminton Turnuvası tamamlandı Afyon'da ANALİG Seçmesi ve Yaza Merhaba Badminton Turnuvası tamamlandı

Madalyalar sahiplerini buldu

Kocatepe Uygulama Okulu öğrencisi Selahattin Emin Şahin Uzun Atlama Yıldız Down(mozaik) kategorisinde birinci, 100m yıldız down kategorisinde de ikinci olarak zirvede yer aldı. 100m yıldız mental erkek kategorisinde Hüseyin Sümer Ortaokulu öğrencisi Ramazan Utku Turkoz ikinci, 100m down kızlarda Özerler Özel Eğitim Meslek Okulundan Mihraciye Atay üçüncü oldu.

Whatsapp Image 2024 05 17 At 09.41.10

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu müsabakalara katılan sporcuları tebrik etti. Kasapoğlu, “Bu gurur verici başarılar, özel sporcularımızın ne kadar yetenekli ve azimli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Onların başarısı, hepimiz için büyük bir ilham kaynağıdır” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 17 At 09.41.11 (1)

Dereceye Giren Sporcular:

Selahattin Emin Şahin (Kocatepe Uygulama Okulu):
Uzun Atlama Yıldız Down (Mozaik) - 1.lik (Altın Madalya)
100m Yıldız Down (Mozaik) - 2.lik (Gümüş Madalya)
Ramazan Utku Turkoz (Hüseyin Sümer Ortaokulu):
Uzun Atlama Yıldız Mental Erkek - 2.lik (Gümüş Madalya)
100m Yıldız Mental Erkek - 6.lık
Mehmet Akif Işık (Işıklar Şeker Ortaokulu):
Uzun Atlama Yıldız Otizm Erkekler - 4.lük
100m Yıldız Otizm Erkekler - 5.lik
Yiğit Eren Bes (Ayşegül Arsoy Ortaokulu):
Uzun Atlama Yıldız Otizm Erkekler - 6.lık
Halil İbrahim Taha (Talyan Abdurrahim Mısri Ortaokulu):
200m Yıldız Mental Erkekler - 8.lik
Eymen İsbilir (Şehit Sami Çiftçi İmam Hatip Ortaokulu):
Uzun Atlama Yıldız Mental Erkek - 9.luk
Özerler Özel Eğitim Meslek Okulu:
Gençler Mental Erkekler 100m:
Serdal Karatekin - 32.lik
İbrahim Metin - 34.lük
Mahmut Koç - 39.luk
400m:
Mahmut Koç - 23.lük
İbrahim Metin - 26.lık
Mental Kızlar 
100m:
Medine Günay - 9.luk
Gülle Atma:
Medine Günay - 14.lük
Down Kızlar:

100m:
Mihraciye Atay - 11.lik
400m:
Mihraciye Atay - 3.lük
Otizm Erkekler:

100m:
Kadir Kasal - 14.lük
Gülle Atma:
Kadir Kasal - 7.lik

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş