Afyon İhsaniye’de AK Partili Vekiller Söz Verdi: Bu Yıl Tamamlanacak Afyon İhsaniye’de AK Partili Vekiller Söz Verdi: Bu Yıl Tamamlanacak

Afyon Postası’na gelen ihbar aynen şöyle: 

“AK Partili Müteahhit kaçak depo yaptı” iddiası

“Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, AK Parti Üyesi Müteahhitlik ve inşaat malzemeleri satış işi ile uğraşan AK Parti İl Genel Meclisi Aday Adayı Oktay Kapan adlı kişinin Sultandağı’nın merkezinde konut alanı içerisine ruhsatsız yaptığı depolara göz yumuyor. Bu müteahhitti kamuoyu geçtiğimiz günlerde daha kullanıma açılmadan çatısı uçan kırca meyve halinin de müteahhitti olarak biliyor. 

Whatsapp Image 2024 05 17 At 09.09.03

“MHP’li meclis üyesi Otelin çatısını kaldırarak ek kat çıktı” iddiası

Sade bu da değil, MHP Belediye meclis üyesi Alpay Şeker’in işlettiği bir otel var. Burası  için otel, pansiyon, apart işletme ruhsatı aldığı ilçede konuşuluyor.  Şu an kız üniversite öğrencilerinin kaldığı daha önceki dönemlerde yaklaşık 50 yıllık binaya tadilat yapıldığı ön tarafında kaplama olduğu için belli olmayan çatısı kaldırılarak çatı katı ilave edilen binaya hiçbir şekilde denetim yapmıyor.”

Whatsapp Image 2024 05 17 At 09.09.58

“Ben evime küçük depo yaptım, zabıtalar evimden gitmedi”

50 yıllık makyajlı binanın 1.derece deprem bölgesi içinde olan Sultandağı’nda birde öğrencilerin kaldığı binaya ilave yapılan çatı katının da ruhsatsız olduğu konuluşuluyor. Ben evime küçük bir depo yaptım zabıtalar evimden gitmedi bana yaptırmadılar ama iş yandaş olunca ses çıkaran yok.”
Vatandaş kuralların herkes için uygulanması gerektiğini söyleyerek Başkan Aldırmaz’ı adil olmaya davet etti.

>>Kudret Kuş’un Haberi.

Editör: Kudret Kuş