Afyonkarahisar’ın Erkmen Bölgesinde çekilen 23 yaşındaki Elif Sude Sarı’nın söylediği “Kalamam” adlı şarkı ilgi görmeye devam ediyor. Youtube üzerinden binlerce kez izlenen klip kamuoyundan konuşulmaya devam ediyor. Klip hakkında bir açıklama yayımlayan MKC MEDİA’dan yapılan açıklama özetle şöyle: 

Güzel bir etkileşim aldık

Şarkının enerjisi çok yüksekti bizi güzel şeylerin beklediği hissiyatı içine çekti ve şarkıyı yayınladıktan sonra güzel bir etkileşim almaya başladık. Şarkıyla alakalı aldığımız dönüşler çok güzeldi Afyon şartlarına göre çok çok üst düzey olduğunu söylenildi. Buda bizim için ayrı bir gurur. Yorumlarda şarkıyla alakalı Afyonlu kardeşlerimiz sanatçımıza çok değerli yorumlarda bulunmuşlar çok mutlu olduk.

Bir sonraki projemize hazırlanıyoruz

Tahminimizden daha fazla dönüş aldık. Bu dönüşler verilen emeklere değdiğini bir sonra projelere hız kesmeden devam edilmesi gerektiğini hissettirdi. Bir birinden güzel 3 klip daha geliyor. Bunlardan biri Tuana Kepel’e diğeri Büşra Doğan’a ve şu an Afyonkarahisar’da canlı müzik mekanlarında aktif sahne yapan gurubumuz Açık Konuşalım’ın güzel bir birinden farklı 3 kliple dinleyicilerimizin karşısına çıkacağız. 

Afyon halkından yorum ve beğeni istiyoruz

Şu an ki tek problemimiz sanatçımız Elif Sun’un kalamam şarkısı 3 günde 500 bin izlenmeyi geçtiği halde YouTube trend sıralamalarında bizi hak ettiğimiz yere almaması çok üzücü. Ben bu konuda memleketim Afyonkarahisar halkından bize yorum ve beğenide destek olmaları 

WhatsApp Image 2023-09-22 at 13.49.54

Ferhat Sümer'e teşekkür Ferhat Sümer'e teşekkür

Coğrafya kader değil

Biz MKC MEDİA ailesi olarak her gün daha fazla büyüyoruz ve bir birinden yetenekli kardeşlerimizi keşfedip onların hak ettikleri yere gelmeleri için bir çaba sarf ediyoruz. Bu konuda Afyonkarahisar halkının hep destek olmasını istiyoruz. Amacımız Coğrafyanın bir kader olmadığını bu memleketin çocuklarının da bu memleketten bir yerlere gelebileceklerini göstermek. Bizim sesimizi bu memlekete duyuran ve her projede bize destek olan Afyon Postası ailesine şahsım adına ve ekip arkadaşlarım adına sonsuz teşekkürler.

İzlemeyenler için işte o klip...

-Afyon Postası'ndan Egemen Toprak Çiçek'in Özel Haberi.