Bayram dönüşü tatilcilerin yoğunluğu başladı Bayram dönüşü tatilcilerin yoğunluğu başladı

AFKOOP KOOPERATİFİNİ KURACAĞIZ

Evi olmayan aileler için AFKOOP projesini açıklayan Karataş, proje hakkında şunları söyledi:

ŞEHRİMİZDE EVİ OLMAYAN DAR GELİRLİ AİLELERİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ

"Bu şehrin insanları yoksullukla, işsizlikle mücadele ederken biz onlara daha fazla sahip çıkacağız. Şehrimizde ev sahibi olmayanları ev sahibi yapacağız, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacağız. Bu şehirde taş üstüne taş koymak isteyen, bizlere katkı vermek isteyen herkese yol açacağız, onların yanında olacağız ve insanlarımıza belediye hizmetlerini daha fazla ve daha uygun fiyatlarla götürmek için de üzerimize düşeni yapacağız. 

Whatsapp Image 2024 03 19 At 12.41.04 (1)

Projelerimiz içerisinde yer alan ve belediye ukdesinde kuracağımız AFKOOP Kooperatifi ile evi olmayan dar gelirli aileler ev sahibi olacak. Evi olmayan herkes bu kooperatife başvuru yapabilecek. Kira öder gibi belediyemiz güvencesiyle ev sahibi olunabilecek. Yüksek kira ödeyen vatandaşlarımızı da bu sayede bu yükten kurtarmış olacağız. Bizim açıkladığımız bu proje, Milli Görüş Belediyeciliği’nin insanca yaşamı öncelediğinin ve insanın hakkını koruyan bir belediyecilik anlayışı olduğunun ispatıdır."

Whatsapp Image 2024 03 19 At 12.41.03

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN ANLAYIŞI İLE HİZMET EDECEĞİZ

Afyonkarahisar ve vatandaşlar için mesai mefhumu gözetmeden çalışacağını ve onlara sahip çıkacağını söyleyen Karataş; ‘’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düşüncesiyle bu kadim kente hizmet edeceğiz. Bize verilecek emaneti onurla ve gururla taşıyacağız. Şehrimizi, her türlü istismardan koruyacak, insanlarımızın özgürlüklerine, insanlarımızın haklarının yanında onlar için mücadele edeceğiz. Sosyal politikalarımızla toplumumuzun yaşadığı sorunlara karşı adeta bir sigorta görevi göreceğiz’’ dedi.