MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından İftar Programı etkinliği düzenlendi. Programa geniş bir katılım oldu. Burada konuşan MHP Belediye Başkan adayı Sezer Küçükkurt, gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. 

“Bu dualı hareketin bilinci ve sorumluluğu içerisindeyiz”

Sıkılmadık el bırakmadıklarını söyleyen Küçükkurt, “Gece gündüz tüm teşkilat birimlerimizle seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizde çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmamaya çalıştık. Bu noktada eksiklerimiz yanlışlarımız olmuştur bunlarla ilgili sizlerin affına sığınıyoruz. Ama seçimin son anına kadar bu çalışmalarımızı tüm samimiyetimizle sürdüreceğimize emin olmanızı istiyoruz. Bugün bu salondaki kalabalıklar bizlerin üzerindeki sorumluğu artırmaktadır. Bizlerde bu dualı hareketin bilinci ve sorumluluğu içerisindeyiz” dedi. 

“Sandıklara sahip çıkacağız”

Küçükkurt, sandıklara sahip çıkarak 1 Nisan günü Afyonkarahisar Belediyesi’nde 3 hilalli bayrağın dalgalanacağını söyledi. Küçükkurt, “Bizlerin üzerine yüklenen görevi layıkıyla yerine getirmek için çabamızı sürdürmekteyiz. Sizlerden isteğimiz sürecin sonuna kadar duanızı eksik etmeyin. Sandıklara sahip çıkarak seçim sonuçları ortaya çıkıncaya kadar el birliği ile ayırmadan ayrışmadan hep birlikte mücadelemizi sürdürerek Allah’ın izni ile 1 Nisan günü Afyonkarahisar Belediyesi’nde şanlı üç hilali dalgalandırmamızdır. Bu yöndeki dualarınızı ve desteklerinizi bizlerden esirgemeyin” dedi. 

“Afyonkarahisarlı adil ve liyakatli yönetime susamış”

Adil ve liyakatli yönetim vurgusu yapan Küçükkurt, “Tüm teşkilat mensuplarımızla görüyoruz ki Afyonkarahisarlı hemşerilerimiz hem MHP’ye hem üç hilale hem de adil ve liyakatli yönetime susamışlar. 31 Mart’ta verilecek oylarla bu susamışlık Allah’ın izni ile zaferle sonuçlanacak. Biz buna inandık, bunu görüyoruz. Bu konuda desteklerinizi bizden esirgemeyiniz.” dedi. 

Başkan Burcu Köksal çok sayıda müdürü görevden aldı: İşte yeni müdürler… Başkan Burcu Köksal çok sayıda müdürü görevden aldı: İşte yeni müdürler…

Milletvekili Mehmet Taytak ve İl Başkanı Ahmet Kahveci’de iftar programında birer konuşma yaptı.