Afyonspor zor günlerden geçiyor. 6 aydır maaş alamayan kulüp çalışanları ve oyuncular adına Afyon Postası’na konuşmak isteyen Kuzey Kale Taraftar Grubundan Umuthan Özpınar takıma destek verilmesini istedi. 

-Takıma kim destek verirse oyumuz onadır

Belediye başkan adaylarına seslenen Özpınar, “takıma kim destek olursa oylarını ona verecekleri mesajı verdi ve şunları söyledi: “Senelerdir bu takım için yeri iç saha yeri geldi deplasmanda koşturduk. Takımımız zor günlerden geçiyor Herkesin desteklerini bekliyoruz. Konuşulacak çok şey var. Hiç birinin ne yeri ne zamanı. Sadece söylediğimiz tek konu şu. Son zamanlarda belediye başkan adaylarının Afyonspor maçlarına önem göstermelerini istiyoruz.  Takım için vaatlerde bulunmalarını istiyoruz. Biz bunları değerlendirmek istiyoruz. Afyonspor’u kim desteklerse bizim oyumuz onadır”

Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonası Köyceğiz'de sürüyor Sanmar Denizcilik Büyükler Türkiye Kürek Şampiyonası Köyceğiz'de sürüyor

- Kulübün 42 Milyon borcu var

Kulübün 42 Milyon borcu olduğuna dikkat çeken Özpınar, “42 Milyon TL kulübün borcu var. Afyonlu tüm iş adamlarına çağrımız bu kulüp kapanmasın. Küme düşmesin. Bunu istiyorsanız gelin takımımızın yanında olun. Bizler yeri geliyor 10-15 kişi deplasmanlara gidiyoruz. Afyonspor için yeri geldi ceza yedik. Sizlerden tek isteğimiz bizleri kulak arkası etmeyin. Bizlere destek çıkın”dedi.  >>Egemen Toprak Çiçek’in Haberi. 

Kaynak: >>Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.