Merkezi Emirdağ’da olan Küçük Yürekler Stratejik Araştırmalar Merkezi yılın 12 ayı bölgede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerden yardım elini eksik etmiyor. Yaptığı yardımlarla gönüllerde taht kuran Merkez, bu yıl Ramazan ayında 2 bin 500 ihtiyaç sahibi aileye gıda paketi ile 100 öğrenciyi baştan aşağı giydirerek gönülleri feth etti.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 15.42.22
Kestiği kurbanlarla da ihtiyaç sahibi ailelerin et ihtiyaçlarını karşılayan Küçük Yürekler Stratejik Araştırmalar Merkezi, Ramazan ayında kestiği 70 kurbanla da ihtiyaç sahiplerinin et ihtiyaçlarını giderdi. 

- "Çocuğum aç yatıyor diyen varsa vebai bizimdir"

Küçük Yürekler Stratejik Araştırmalar Merkezinin yaptığı yardımlarla ilgili bilgiler veren Orman Endüstri Mühendisi Levent Ünal şunları söyledi:
“Yaptığımız her şey Allah(c.c) rızası için. Yeminimiz var bölgemizde dolabında eti olmayan, gıdam yok, çocuğum aç yatıyor diyen varsa, çocuğum üşüyor, montu yok, botu yok diyen varsa vebali bizimdir. Bugüne kadar gizli kahramanlar bu yardımları gerçekleştirdik. Onlarca öğrenciye burslar verdik, hafız çocuklar yetiştirdik. Gıda paketi, kömür-odun yardımları yaptık. Yaşlı insanların her türlü ihtilaçları karşılaşmaya, yeni evlenecek çiftlerin her türlü evlerini döşemelerine yardımcı olduk. Bundan sonra merkez olarak ihtiyaç sahiplerinin her daim yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Burcu Köksal Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret etti: "Çalışanlarımızın fikirlerini önemsiyoruz" Burcu Köksal Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret etti: "Çalışanlarımızın fikirlerini önemsiyoruz"

Whatsapp Image 2024 03 27 At 23.48.45