Şirketten yapılan açıklamaya göre, yeni ürünle, firmaların kurumsal renk konseptlerine göre şekillenebilen yapı alternatifleri hedeflendi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Kabin Genel Müdürü Zekai Küçük, Metro City adını verdikleri ürünün satışa sunulduğunu, bu güvenlik kabinlerinin modern mimaride inşa edilen projelerin güvenlik noktalarına prestij katacağını belirtti.

Yeni geliştirdikleri kabinleri 7 farklı ölçüde satışa sunduklarını, ölçünün yanı sıra kaplama uygulama alternatiflerinin bulunduğunu kaydeden Küçük, "En önemlisi, Metro City güvenlik kabinlerinde farklı renk kombinasyonlarında boyanabilme imkanı sunuyoruz. Firmalar veya mimari konseptteki projeler, güvenlik noktalarında kullanacakları kabinleri kendi kurumsal renklerine özel seçimde bulunarak satın alabiliyor. Kurumsal kimlik taleplerinde RAL renk kartelası üzerinden boya uygulamaları yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Afyon Uzun Çarşı’da bugün altın fiyatları ne kadar? 25 Mayıs 2024 Cumartesi Afyon Uzun Çarşı’da bugün altın fiyatları ne kadar? 25 Mayıs 2024 Cumartesi

Küçük, Metro City kabinlerde tasarım yönüyle de şıklığı hedeflediklerini vurgulayarak, "Yeni modelimizde daha modern çizgilere yer vermeye çalıştık. Tasarım yönüyle de şık görünüm önceliğimiz oldu. Çatı alınlığı ile güvenlik kabini estetiği daha fazla öne çıktı. Kabinin gövde kısmında da kullanılacağı yerdeki kurumsal konsepte tam uyum için farklı uygulamalar yapabiliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Karmod Metro City kabinlerde 140x140, 140x215, 215x215, 215x265, 265x265, 240x300, 240x400 cm ölçülerinde üretim yapılabiliyor. Modeller arasında mini mutfaklı ile WC duşlu planlar da yer alıyor. AA