Girne koleji Afyonkarahisar kampüs kurucuları ve yöneticileri basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.
Double Tree Hilton otelde düzenlenen kahvaltıya Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Şensoy, Yönetim kurulu üyesi Murat Şensoy, Genel koordinatör Bahadır oğuz, Girne koleji Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Tuncay Yapıcı katıldı.
Lansman’dan önce basınla tanışmak istedik
Programın açılış konuşmasını Girne koleji Afyonkarahisar kampüs kurucusu Murat Şensoy yaptı. Şensoy : “Girne koleji Afyonkarahisar kampüsü kurucuları olarak lansmanımızdan önce Afyonkarahisar basını ile tanışıp, istişarelerde bulunmak için bir araya geldik.” dedi.
Afyonkarahisar eğitimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz
Şensoy’un ardından konuşan Girne koleji Afyonkarahisar kampüsü Genel koordinatörü Bahadır oğuz: kolejde kaliteli bir eğitim vermeği hedefledikleri söyledi. Koordinatör Oğuz : “2020-2021 öğretim yılında Afyonkarahisar eğitimine katkı sağlamak için yola çıkıyoruz. Hedefimiz en iyi eğitimi vermek. Girne koleji Uluslararası Girne Amerikan Üniversitenin bir kuruluşudur.2019 yılı itibaren Türkiye genelinde çeşitli şubelerini açıyor. Girne Üniversitesinin desteği ile Girne koleji, ilimizde eğitim alanında farklılıklar yaratacaktır.” Dedi.
 Girne Koleji’nde dünyanın kapıları tüm çocuklara açık
Programda Girne koleji Kurumsal Gelişim ve Denetim Direktörü Tuncay Yapıcı da Afyonkarahisar kampüsü  ve Girne kolejinin yapısı hakkında bilgiler verdi. Denetim Direktörü Tuncay Yapıcı: “Girne Amerikan Üniversitemizin prestijli eğitim duruşuyla, eğitimci profilimiz de başarımızın en kıymetli paydaşı olacak. Dünya kimliğiyle şekillenen başarımızın merkezinde güvenilir, duyarlı ve özverili öğretmenlerimizin deneyimi ve donanımı yer alacak. Tüm eğitim kurumlarına modern olacak bir üniversite-okul iş birliğine imza atmak bizim için önemli bir temsil sorumluluğudur. 1985 yılından bu yana topluma, bilgili, yetenekli, yaratıcı ve eğitimli bireyler kazandıran GAÜ ailesinin üyesi olmak, Girne Koleji öğrencileri için büyük bir ayrıcalık olacak. Çocuklarımızın güçlü bir dünya kimliğine sahip olması, İngilizce ve ana dilde etkili iletişimi öncü kılması, çok yönlü akademik ve sosyal başarıyı deneyimlemesi, yaratıcı bakış açısını geliştirmesi için kurduk. GAÜ kuruluşu olan Girne Koleji’nde dünyanın kapıları tüm çocuklara açık.” dedi.