Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, öğle yemeğini çalışma arkadaşları ile birlikte yedi, müdürlük bünyesindeki işleyiş ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Cengiz Üstün ve Mustafa Yılmazaslan: "Esnaflarımızın iş yeri sahibi olmaları için projemizde sona yaklaşıyoruz" Cengiz Üstün ve Mustafa Yılmazaslan: "Esnaflarımızın iş yeri sahibi olmaları için projemizde sona yaklaşıyoruz"

ÇALIŞANLARIMIZIN FİKİRLERİNİ ÖNEMSİYORUZ

Çalışanların fikirlerini önemsediğini belirten Başkan Köksal, ‘ailem’ diye nitelendirdiği mesai arkadaşlarıyla birlik ve beraberlik içinde Afyonkarahisar için çok iyi hizmetler yapmayı hedeflediğini söyledi.

Whatsapp Image 2024 04 16 At 16.36.31 (1)

Afyonkarahisar’ı güzelleştirmek, kent estetiği oluşturmak kapsamında gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı ekipleri tebrik eden Başkan, Belediyenin tüm birimleri ile Afyonkarahisar'a hizmet edeceklerini ifade etti. Başkan Burcu Köksal’ın bir sonraki incelemesi Afyonkarahisar'ın muhtelif alanlarında vatandaşların beğenisine sunulan kamelyalar, banklar, piknik masaları, saksı vb. birçok ürünün üretildiği atölye oldu. Buradaki iş ve işleyişle ilgili bilgi alan Başkan, personeliyle hatıra fotoğrafları çekildi.

1Adad1F3 D428 45A2 A239 38635551113E 16042024160719 3 1024 768

HAYVAN BAKIMEVİ ZİYARETİ

Yoğun çalışma temposu kapsamında saha incelemesi yapan Başkan'ın son ziyareti ise Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde bulunan Geçici Hayvan Bakımevi oldu. Belediye Başkanı Burcu Köksal, sokak hayvanlarına yönelik pek çok imkân sunan barınakta incelemede bulundu, ekiplerden bilgi aldı. Hayvan Barınağında bulunan sokak hayvanlarının daha iyi imkânlarda yaşam sürdürebilmeleri adına fiziki koşulların iyileştirileceğini belirten Başkan, Afyonkarahisar’da tüm canlıların yaşam haklarına saygı duyduklarını vurguladı. Başkan Köksal, vatandaşların da taleplerinin dikkate alınarak bu alanda işlevsel adımlar atacağının mesajını verdi.

Whatsapp Image 2024 04 16 At 16.36.31

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi