AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Sevgi Yolu’nda esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Uluçay’a önceki dönem Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Whatsapp Image 2024 02 02 At 09.20.24

“Gayretlerimizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz”

Esnaf ziyaretinde konuşan Uluçay, “Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Sevgi Yolu’ndaki esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımız hem davamıza hem Sayın Bakanımıza her zaman sahip çıktı, şimdi de sahip çıkacaklarından hiçbir şüphemiz yok.  Yerel esnaflarımıza kalkınmaları için her türlü desteği vereceğiz. Esnaflarımızı daha da ileri seviyede kalkındırmak adına projelerimiz var. Tek tek dolaşarak esnaflarımıza projelerimizi aktarıp istişare ediyoruz. Bende içlerinden gelen bir esnaf kardeşleri olarak talep ve isteklerini yakinen bildiğim için inşallah çözüm önerilerimizde birlikte hareket edeceğiz. Bakanlarımızın ve milletvekillerimizindestekleriyle daha mutlu bir Afyonkarahisar’ı birlikte inşaa edeceğiz inşallah” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 02 At 09.20.23

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Sürdürülebilir bir şehir inşa etmek yolunda gayretlerimizden hiçbir zaman ödün vermeyeceğiz. Yeni dönemde gerçekleştireceğimiz yatırımlarımız ile şehrimize dinamizm, estetik ve daha güçlü bir vizyon katma odağında olacağız. Kalkınma yerelde başlar şiarıyla da AK Belediyecilik ve gönül belediyeciliğinin farkını bir kez daha Afyonkarahisar’ımızda hissettireceğiz.

>>Kudret Kuş'un Haberi

İYİ Partili Alper Yağcı: Şehri en iyi inşaa eden belediye başkanı olmayı hedefliyoruz İYİ Partili Alper Yağcı: Şehri en iyi inşaa eden belediye başkanı olmayı hedefliyoruz

Editör: Kudret Kuş