MilletvekiliAli Özkaya Uzun Çarşı’daki Sokak Sağlıklaştırma Projesi’nin açılışında konuşarak,  şunları söyledi: 

“Başkan Zeybek Zor Bir İşi Başardı”

 “Bugün çok mutlu bir gün. Her şehrin kalbinin attığı siyasetinin ve ticaretinin merkezi olan alanlar vardır. Uzun Çarşı da Afyonkarahisar’ın siyasetinin, ticaretinin oluştuğu bir yerdir. Siyasette ticarette bu cadde üzerinde oluşur. Sayın Başkanımız Mehmet Zeybek’i tebrik ediyorum. Buradaki esnaf kardeşlerimizi ikna ederek Çok zor bir işi başardı. Onlara da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Yazın en hararetli, gelir elde edecekleri bir dönemde hoş gördüler. Buranın yapılmasına katkı sundular. Her iki taraftan da Allah razı olsun diyoruz. 

“CHP’nin Öncülüğünde Öncüler Ve Yancılar Bu İşe Engel Oldu”

“Bu başarılı çalışmayı tebrik ediyoruz, kutluyoruz. Mısri Mahallesi’nde çok büyük bir tarihi kimlik var. Türkiye’de en fazla konak burada. Rahmetli Abdülhamit Han Afyon yangınından sonra 1902’de Osmanlı coğrafyasındaki konak ustalarına buraya konak yaptırmış. Bu tarihi kimliğin çok önemli bir kısmı restore edildi. Devamını yapmamız lazım. CHP’nin öncülüğünde öncüler ve yancılar bu işe engel olmuştu. İnşallah yeniden bunu tamamlayalım. 

AK Partili Ali Özkaya: Belediye ile merkezi hükümet bir olmazsa şehirlerin şakülü kayıyor! AK Partili Ali Özkaya: Belediye ile merkezi hükümet bir olmazsa şehirlerin şakülü kayıyor!

“CHP’yi Bu Dönem Afyon’dan Tamamen Bir Başka İle Gönderelim”

Afyonkarahisar 60 belediye ile Türkiye’de en çok belediyeye sahip olan bir il. Yüzde 94’ü bizde. İnşallah yüzde yüz yapalım. CHP’yi bu dönem Afyon’dan tamamen bir başka ile gönderelim. Afyon cumhur ittifakı ile yüzde yüz olsun diyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi.