Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen CHP’nin 38. Olağan Kongresi’nden sonra Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Bilal Öztürk bazı açıklamalarda bulundu. Öztürk açıklamasında, “CHP'nin 38. Olağan kongresinde değişim kazandı denildi. Ancak Atatürk çizgisindeki CHP'ye gönül verenlere soruyoruz. Ne değişti? Sizleri daha ne kadar kandıracaklar? Meclis anahtar listede Sezgin Tanrıkulu'nun hala olması hiç canınızı sıkmıyor mu?” dedi. 

“Selahattin Demirtaş’a Nasıl Selam Yollarsınız” 

Atatürk'ün kurduğu partinin Genel Başkanı ve adayı her ikisi de bebek katili Apo’nun heykelini dikeceğiz heykelini diye haykıran hadsiz Selahattin Demirtaş'a nasıl selam olsun der? Osman Kavala ‘ya nasıl selam olsun der?  Ve bunun gibi birçok kişiye nasıl selam gönderir? Nasıl Zafer Partisi ile yapılan protokolden sonra küsen Kürt seçmeni geri kazanmalıyız der? Kürt seçmen neden Zafer Partisine küskün olsun. Partimizin yönetiminde, üyelerinde ve gönül verenlerin içerisinde de Atatürk çizgisinde vatanını seven birçok Kürt kardeşimiz var.  

Burcu Köksal talimat verdi, Afyon Belediyesi’nde en düşük işçi maaşına çılgın zam: İşte işçilerin alacağı yeni maaş… Burcu Köksal talimat verdi, Afyon Belediyesi’nde en düşük işçi maaşına çılgın zam: İşte işçilerin alacağı yeni maaş…

“Atatürk Olsaydı O Kağıtları Onlara Yedirirdi” 

Zafer Partisi Vatanını, Bayrağını, Atatürk'ü seven ve cemaat tarikat bağlantısı olmayan herkesi kucakladı, kucaklamaya da devam edecektir. Hiçbir şüphemiz yoktur ki Atatürk bu kongrede olsa idi hem Kemal Kılıçdaroğlu'na hem Özgür Özel'e daha konuşmanın başında bu selamlardan dolayı ellerindeki metinleri yedirirdi. Buradan Atatürk çizgisinden kopmayan yüreği hala vatan diyen CHP seçmenine, üyelerine ve yönetimine sesleniyorum. Gerçekten Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini savunan ve gür bir sesle haykıran Zafer Partisi'ne davet ediyorum.” dedi. >>Sılanur Kara'nın Haberi. 

Editör: Sılanur Kara