TOKİ Konut Satışı: %25 Peşinat, 72 Ay Vade

TOKİ'den alınan bilgiye göre, alıcılar İstanbul, Balıkesir, Çorum, Konya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Zonguldak, Rize, Siirt, Tunceli ve Kars'ta satışa sunulan konutlara %25 peşinat ve 72 ay vade ile sahip olabilecekler.

Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi Afyon’un Yaylalarından MasterChef’e Katılan Ayşe’nin Hikayesi: Şefleri Büyüledi

İş Yerleri: %15 Peşinat, 60 Ay Vade

Tekirdağ, Kırklareli, Balıkesir, Ankara, Yalova, Çankırı, Eskişehir, Kayseri, Konya, Nevşehir, Afyonkarahisar, Erzurum, Gaziantep, Isparta, Diyarbakır, Sinop, Sivas, Kütahya, Osmaniye, Burdur, Adana, Elazığ, Kastamonu, Trabzon, Giresun, Uşak, Kars, Kırşehir ve Şanlıurfa'da satışa sunulan iş yerleri ise %15 peşinat ve 60 ay vade ile alınabilecek.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 13.43.31

Açık Artırma 31 Mayıs'ta

Konut ve iş yerleri için açık artırma 31 Mayıs Cuma günü yapılacak. Açık artırma, Ankara The Green Park Hotel ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Ayrıca, "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adresinden de teklif verilebilecek. İnternet katılımı için kayıtlar, 30 Mayıs 2024 günü saat 14.00'a kadar alınacak.

0X0 Toki Basvuru Son Dakika 36 Ilde Toki Konut Ve Is Yeri Satisi Yapilacak Iste Toki Basvuru Sartlari Ve Tarihler 1716199902978

Bankacılık Hizmetleri ve Başvuru Detayları

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Ayrıntılı bilgiye "www.toki.gov.tr" ile "www.emlakmuzayede.com.tr" internet adreslerinden ve "444 86 54" numaralı telefondan ulaşılabilecek.

KAYNAK: SABAH

Editör: Kudret Kuş