Afyonkarahisarlı hakim ve savcılar, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü geleneksel kahvaltı programında buluştu. Türkiye’nin değişik noktalarında görev yapan hakim ve savcıların buluşma noktası İkbal Termal Otel oldu. Yüzlerce kişinin katıldığı programa Anayasa Mahkemesi Üyesi Yılmaz Akçil, Uyuşmazlık Mahkemesi Genel Sekreteri Murat Uçur, Ereğli Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Özbek, Vezirköprü Başsavcısı Emre Kaya ve çok sayıda İstinaf ve ilk derece mahkemelerinde görevli hakim ve Cumhuriyet savcısının katıldı. 

Whatsapp Image 2024 04 11 At 13.44.34

Gelecek yıllarda devam edecek

Programda Afyonkarahisar’ın ülkemiz açısından önemi ve hemşerilik birlikteliğinin sağlanması için bu tür programlara katılmanın gerekliliğine vurgu yapıldı. Tanışma ve bayramlaşma şeklinde devam eden programın gelecek yıllarda da devam ettirileceği açıklandı.

Vali Yiğitbaşı 4 kuşak aynı evde yaşayan aileyi ziyaret etti: 32 torunu ile birlikte yaşıyor... Vali Yiğitbaşı 4 kuşak aynı evde yaşayan aileyi ziyaret etti: 32 torunu ile birlikte yaşıyor...

Whatsapp Image 2024 04 11 At 13.44.32 2

Gümüşhan yakından ilgilendi

Öte yandan İkbal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan'da Anayasa Mahkemesi Üyesi Yılmaz Akçil ile bir araya gelerek şehirdeki turizm çalışmaları kapsamında bilgiler verdi. 

>>Kudret Kuş'un Haberi.