Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerde sosyal ilişkiler çerçevesinde selamlaşma, iyi temennilerde bulunma, karşılıksız iyilik yapma, cömertlik ve ihtiyacı olanın yardımına koşma değerlerinin farkındalığının oluşturulması için çalışma başlatıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni müfredatının ayrıntıları ortaya çıktı: Matematikle ilgili önemli detaylar... Milli Eğitim Bakanlığı'nın yeni müfredatının ayrıntıları ortaya çıktı: Matematikle ilgili önemli detaylar...

- Öğrenciler esnafla bir araya gelecek

Öğrencilerin esnafları çalışma ortamında ziyaret ederek; çalışmak, üretmek, kalite, emeğe saygı, dayanışma, yardımlaşma, israftan kaçınma gibi milli ve manevi değerlerin yaşandığı ortamları yerinde görmesi, Türk Milleti'nin kültürel kodlarında var olan iyilik, yardımseverlik, dayanışma ve değerlerine bağlı olarak hizmet sunan esnafı hatırlamak amacıyla gerçekleştirilen “Dünyaya Değer Katıyoruz” projesi ile öğrenciler ve esnaf bir araya gelecek. 

Whatsapp Image 2024 05 08 At 15.13.42

- Esnafı “Hayırlı İşler”, “Günaydın” “Merhaba” gibi dövizlerle ziyaret edecekler

Proje ile ellerine “Hayırlı İşler”, “Günaydın” “Merhaba”, “Bereketli Olsun”, “Hayata Gülümse”, “Merhaba”, “Selamlar” gibi çeşitli dövizler alacak olan öğrenciler esnafları ziyaret edecek. Öğrenciler hem karışlıklı iletişimin nazik kurallarını öğrenecek hem de bu sayede esnafların dükkânlarına misafir olacak. 

>>Hanım Sündük'ün Haberi