Afyonkarahisar’da 9 yıldır hizmet veren Etraf Restaurant, müşterilerine ilk günkü lezzetle hizmet vermeye devam ediyor. Kebab ve ızgara yoğunluklu hizmet veren restaurant aynı zamanda müşterilerin yoğun talebi ile sabahları çorba servisiyle de müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.34.49

“Geniş menümüz ile hizmet veriyoruz”

30 yıldır bu sektörde çalışan İşletme Müdürü Serkan Duman işletmenin vazgeçilmez lezzetlerinden bahsederek, “Öncelikle ‘Nazende Kebab’tan bahsetmek isterim. Gayet doyurucu bir menümüzdür. Onun dışında Dana Lokum, Karışık Kebab, Kuzu İncik ve pide çeşitlerimiz mevcut. Geniş bir salata menümüz var. Sunum salonumuz ile özel gün ve gecelerde de hizmet veriyoruz. Aynı zamanda çocuklarımız için de oyun salonumuz mevcut” ifadelerini kullandı. 

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.47.51

“Sabah 6:30’da işletmemizi açıyoruz”

Restauranta yeni lezzetler de eklendiğini söyleyen Duman, “Yakın zamanda Afyon’un vazgeçilmez lezzeti olan keşkeğimizi sunduk. Sabah 6:30 gibi işletmemizi açıyoruz. Keşkek, işkembe çorbası, ayak paça, tandır ve mercimek çorbası olarak sunum yapıyoruz. Şiddetle misafirlerimize tavsiye ediyoruz. İsteyene bunları karışık da yapabiliyoruz. Tabi ki bunu talep üzerine yaptık, erken saatlerde açmaya çalıştık restaurantımızı. Misafirlerimiz de memnun oldu.” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.34.51

“Misafirlerimize şiddetle tavsiye ederim”

Etraf Restaurant’ın en özel lezzetlerinden bahseden Duman, “Birinci sıraya Dana Lokum derim ben, ikinci olarak Nazende Kebab, yüzde yüz et dönerimizi de yemek için misafirlerimiz buraya kesinlikle gelmeli. Hem doyurucu hem de lezzetli menülerimizi tüm misafirlerimize şiddetle tavsiye ederim.” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.34.49 (1)

“İşkembede de keşkekte de iddialıyız”

Duman yemeklerde iddialı olduklarını belirterek, “İşkembede de keşkekte de çok iddialıyız. Yemek yemek istersem bir işkembe çorbasıyla ya da ayak paça çorbayla başlamak isterim. Sonrasında Nazende Kebabı tercih ederim. Bu yemeklerde gayet iddialıyız.” şeklinde konuştu. 

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.34.51 (1)

Afyon İhsaniye’de AK Partili Vekiller Söz Verdi: Bu Yıl Tamamlanacak Afyon İhsaniye’de AK Partili Vekiller Söz Verdi: Bu Yıl Tamamlanacak

“Çorba servisimiz kapanışa kadar devam ediyor”

Etraf Restaurant’a gelmek isteyenler için Duman, “İzmir yolu 5’inci km, Opet Petrol yanında yer alıyoruz. Gelmek isteyenler için Maliye kavşağından sonra sağda kalıyoruz. Çam ağaçlarının altında bahçemiz yer alıyor. Çorba servisimiz kapanışa kadar devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 05 18 At 22.34.48

Egemen Toprak Çiçek'in haberi.

Editör: Egemen Toprak Çiçek