Öğrenci Haberleri

öğrenci haberleri ve güncel öğrenci gelişmeleri, öğrenci ile ilgili tüm video, öğrenci fotoğrafları ve öğrenci haberleri Afyon Haber - Son Dakika Afyon Haberleri sitemizde


İZMİR

İzmir, Aydın, Manisa ve Uşak'ta eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle düzenlenen törenlerde öğrenciler karnelerini aldı.

İZMİR

İzmir'de bir grup lise öğrencisi, karnelerini aldıktan sonra İsrail'in Filistin'e saldırılarını protesto etti.

İZMİR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeni İzmir gazetesi iş birliğiyle yürütülen "Okul Gazetesi" projesinde...

İZMİR

Türk Havacılık Uzay Sanayii A.Ş'de (TUSAŞ) görev yapan uçuş test mühendisi Çağlar Özüölmez, başarılı lise öğrencilerine deneyimlerini anlattı.

Bilim, teknoloji

İzmir'de robotik kodlama eğitimi alan 1079 öğrenci, tasarladıkları 600 eseri, İzmir Bilişim ve Kodlama Şenliği'nde (ROBOKOD) tanıttı.

İZMİR

Türk halk müziği sanatçısı Bedia Akartürk, İzmir'de lise öğrencileriyle bir araya geldi, hikayelerini anlattığı türküleri seslendirdi.

GÜNDEM

Afyon Kocatepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerini mezun ederken Afyon Postası olarak mezun olan öğrencilere mikrofon uzattık.

MANİSA

Türkiye ve İtalya'daki gençlerin sürdürülebilirlik konusundaki bilinçlerini artırarak, onları atık yönetimi ve geri dönüşüm konularında bilinçlendirmeyi amaçlayan "Uluslararası Gençlik Değişimi"...

MUĞLA

Muğla'nın Seydikemer ilçesinde Belediye Başkanı Bayram Önder Akdenizli, sınıf başkanı seçilen ilkokul öğrencisinin "beldiye başkanını sınıfa getireceğim" vaadini gerçeğe dönüştürdü.

İZMİR

İzmir Fen Lisesinden 3 öğrencinin sulak alanlarda kirlilik oluşmadan müdahale edilmesini amaçlayan uyarı cihazı projesi, ABD'nin Los Angeles kentinde düzenlenen...

İZMİR

İzmir'in Karabağlar ilçesinde okullar arası spor müsabakalarında başarı elde eden öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

UŞAK

Uşak'ta, evlerinde çalışma odası bulunmayan 145 ihtiyaç sahibi öğrenci için meslek lisesi öğrencileri, masa, kütüphane, yatak gibi eşyalar üretiyor.