Afyon'da bu hafta hava durumu nasıl olacak? 15 Nisan 2024 haftası... Afyon'da bu hafta hava durumu nasıl olacak? 15 Nisan 2024 haftası...

Afyonkarahisar'da, ikisi yönetim kurulu üyesi 3 İYİ Partili, partilerinden istifa ederek AK Parti'ye geçti. Alaaddin Özen’e rozetini AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay takarken, İYİ Parti’den AK Parti’ye geçen Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil’e ise rozetleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş taktı.

Whatsapp Image 2024 03 28 At 10.57.17 (2)

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş yaptığı açıklamada, “Afyonkarahisar’ımızın AK Parti’mizin kurulduğu topraklar olarak AK Davamızın kalesi konumundadır. Alaaddin  Özen Bey’in, Ömer Eryeşil ve Mine Eryeşil hanımefendinin AK Parti ailemize katılımları dolayısıyla mutluluk duyduk. AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimize emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin hem AK Parti’mize hem de Cumhurbaşkanımıza büyük desteği ve ilgisini görmek bizleri mutlu ediyor. Bu vesile ile AK Parti ailemize katılan üç kıymetli kardeşimi de tebrik ediyor, hep birlikte çalışmaya, hizmet etmeye devam diyorum” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 28 At 10.57.18