Müsabakalarda başarılı olan sporcular Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sami Çetinaktı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği Şube Müdürü Nadir Güzbey tarafından madalyalarını aldı.

Afyon’da yurtlarda kalan öğrenciler için spor turnuvası: 5 branşta yarışacaklar Afyon’da yurtlarda kalan öğrenciler için spor turnuvası: 5 branşta yarışacaklar

F-GFdOIW0AATwyt

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu dereceye giren sporcuları tebrik ederek: “ Bu müsabakalarda genç yeteneklerin keşfedilmesi ve geliştirilmesi amaçlandı. Sporcuların performansı oldukça etkileyiciydi ve gelecek vadeden yeteneklerin olduğunu görmek bizi mutlu etti. Bu tür etkinliklerin genç sporcuların motivasyonunu artırdığını ve onları daha üst seviyeye taşıdığını düşünüyoruz. Ayrıca bu tür etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen Türkiye Yüzme Federasyonu'na ve Afyonkarahisar Belediyesi'ne ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Genç sporcuların gelişimine katkı sağlayan bu tür organizasyonların devam etmesini umuyoruz” şeklinde konuştu.

F-LnH2EXoAAAysM

>>Sılanur Kara'nın haberi