AK Partili Uluçay'dan öğrencilere eğitim desteği AK Partili Uluçay'dan öğrencilere eğitim desteği

Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, eşine trafik cezası yazıldığı gerekçesi ile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü bastığı iddia ediliyor. Başkan Koyuncu’nun 2 belediye çalışanı ile İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün nizamiyesinden girip, “Nerde o kadınlara esip gürleyen adam müsveddesi” diyerek trafik polislerine hakaret ettiği bugün sosyal medyada gündem oldu. Vatandaşlar, Serkan Koyuncu’nun bu cesareti nereden aldığını sosyal medya üzerinden tartışmaya başladı. 

WhatsApp Image 2023-12-19 at 16.51.31

Nail Azbay: Serkan Koyuncu’yu aradım açmadı

Bu konu üzerine bir Gazeteci Nail Azbay X Hesabı üzerinden araştırma yaptığını, konuyu resmi makamlardan doğrulattığını belirterek şunları yazdı: 
“Afyon'un Emirdağ İlçesinde AK Partili Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun "eşime ceza kestiler" gerekçesi ile karakolu bastığına yönelik sosyal medya paylaşımları üzerine araştırma yaptım. Resmi kurumlardan edindiğim bilgiye göre olay doğru. Başkan Koyuncu'yu 12.51'de aradım. Kendisine söz hakkı vermek istedim. Olayı bir de kendisinden dinlemek istedim. Ancak telefonumu açmadı. Şu anda saat 15.58... Hala geri dönmedi. Durum bundan ibaret”

>>Kudret Kuş’un haberi.

Editör: Kudret Kuş