AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, ve Dr. Hasan Arslan AK Parti belediye başkanları ve oda başkanlarıyla birlikte Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile TOKİ Başkanı Ömer Bulut ve Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk’ü ziyaret etti. 

Burcu Köksal’dan Gültekin Uysal’a övgü: İlimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamı Burcu Köksal’dan Gültekin Uysal’a övgü: İlimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamı

Whatsapp Image 2024 05 17 At 16.29.01

“Takipçisiyiz”

Ziyarette konuşan milletvekilleri “Afyonkarahisar’ın dört bir yanına yapılacak olan yatırımlar ve hizmetler Ankara’da takibimizdedir.  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın ve TOKİ’nin yapacağı yatırımların şehrimize kazandırılması açısından oldukça önemli olduğu gibi ziyaretimizde verimli geçmiştir. Bakanlıkla ilgili projeler ile birlikte esnaf oda başkanlarımızın taleplerini hep birlikte ileterek takipçi olacağımızı söyledik. Bundan sonra şehrimize gelecek olan yatırımlar hemşehrilerimize hizmet odaklı yatırımlardır. Biz bunların takipçisi olacağız” dediler.

Whatsapp Image 2024 05 17 At 16.29.03

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi

Editör: Egemen Toprak Çiçek