Bankadan yapılan açıklamaya göre, 31 Aralık 2023’e kadar geçerli olan ve Yapı Kredi Mobil’e özel kampanyada, yüzde 30 devlet katkısı avantajı da sunuluyor.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Allianz güvencesiyle Yapı Kredi Mobil’den sundukları hizmetler ile müşterilerinin sigorta ve emeklilik ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Afyon’un ihracat rakamları açıklandı: İsrail’e ihracatımız ciddi oranda artmış! Afyon’un ihracat rakamları açıklandı: İsrail’e ihracatımız ciddi oranda artmış!

“Tasarrufun artmasına katkı yapması nedeniyle, BES bizim için oldukça önemli bir sistem. Bu doğrultuda, müşterimizin kendisi ya da çocuğu için yapacağı, yüzde 30 devlet katkısı avantajı bulunan BES başvurularına, 200 lira Worldpuan hediye ediyoruz. Ayrıca Yapı Kredi Mobil’de müşterilerimize birçok BES fonksiyonunu da sunarak, onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimiz, fon getirilerini kolayca takip ederken, fon dağılımı değişikliği, ödeme aracı değişikliği veya ek katkı payı ödemesi gibi birçok işlemi de Yapı Kredi Mobil üzerinden kolayca yapabiliyorlar. Geleceğini bugünden düşünen müşterilerimizi, dijital kanallarımız aracılığıyla özel avantajlar ve yeni fonksiyonlarla sigorta ve emeklilik ürünleriyle buluşturmayı sürdüreceğiz." AA

Kaynak: aa