Şirketten yapılan açıklamaya göre Vodafone, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda'da Ramazan Bayramı'na özel kampanya düzenliyor.

14 kategoride bini aşkın mağaza tarafından 5 milyonu aşkın ürünün sunulduğu Vodafone Her Şey Yanımda'da 12 Nisan'a kadar devam edecek kampanya kapsamında "Elektronik İhtiyaçlar", "En Şık Bayramlıklar", "Bayram İkramlıkları" ve "Kişisel Bakım İhtiyaçları" kategorilerinde indirimler sunuluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, "Vodafone Her Şey Yanımda'da müşterilerine online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanı sunduklarını belirterek, "Vodafone'lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor.

Yeni kampanyamızda müşterilerimizin Ramazan Bayramı heyecanına ortak oluyoruz. Farklı kategorilerde özel indirimlerle müşterilerimizin bayramda kendilerini ve sevdiklerini mutlu etmelerine vesile olacak ürünler sunuyoruz. Herkesi bayram indirimleri kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz." dedi.

Roche İlaç Türkiye Genel Müdürü Farid Bidgoli oldu Roche İlaç Türkiye Genel Müdürü Farid Bidgoli oldu

- Seçili ürünlerde indirimler

"Elektronik İhtiyaçlar" kategorisinde airfryer, kulaklık, dikey süpürgeler, pratik mutfak ürünleri gibi ürün gruplarında sınırlı sayıda ürün indirimli fiyatlarla sunuluyor. "En Şık Bayramlıklar" kategorisinde Lufian markalı ürünlerde yüzde 10, Defacto markalı ürünlerde yüzde 50'ye varan, Mavi markalı ürünlerde yüzde 40 indirim sunulurken Muggo markalı ayakkabılarda ve seçili saat ve gözlüklerde "2 Al 1 Öde" kampanyası düzenleniyor. "Kişisel Bakım İhtiyaçları" kategorisinde, çeşitli parfümlerde ve elektronik kişisel bakım ürünlerinde bayrama özel fiyatlar uygulanıyor. "Bayram İkramlıkları" kategorisinde ise Kent marka şekerlemelerde ikinci ürün 1 liraya sunulurken, Züber ve Dardanel ürünlerinde yüzde 30, Jacobs ve Ofçay ürünlerinde ikinci üründe yüzde 25 indirim sağlanıyor.

Vodafone Her Şey Yanımda müşterileri, bayram indirimlerine ek olarak farklı kampanyalardan da yararlanabiliyor. Vodafone bireysel müşterileri, dijital çekiliş ürünleri hariç 750 lira ve üzeri siparişlerinde haftada en fazla 2, ayda 8 kez yararlanabileceği haftalık 5 GB internet paketi kazanıyor. 200 lira ve üzeri alışverişlerde kargo bedava geçerli oluyor. Diğer yandan, Fibabanka işbirliğiyle sunulan "Alışgidiş Kredisi" sayesinde alışveriş anında ek finansman ve vadelendirme çözümü sağlanıyor.

Müşteriler, kredi kartlarında limit yoksa dahi 36 aya kadar vadelerde alışverişlerini tamamlayabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda, "Alışgidiş Kredisi" lansmanına özel 10 bin liraya kadar alışverişlerde yüzde 0 faizle 6 aya varan taksitle ödeme imkanı sunuyor. AA