Klasik otomobiller Afyon’da: 500 araç katıldı Klasik otomobiller Afyon’da: 500 araç katıldı

91'inci kuruluş yıl dönümünü kutlayan başarılarıyla ülkemizi gururlandıran Türk Hava Yolları (THY), İspanya’da ise 40. yılını kutluyor.

Afyon'a geniş yer verildi

40'ıncı yıla özel olarak İspanya’da tanıtım etkinliği gerçekleştiren Türk Hava Yolları, ülkemizin tarihi, kültürel ve turistik değerlerinin yer aldığı tanıtım filmiyle İspanya’da tanıtım yaptı. O tanıtım filmi içerisinde Afyonkarahisar’a da geniş yer verildi.

Whatsapp Image 2024 05 23 At 13.19.54

Melis Sezen yer aldı

Afyonkarahisar'ın tarihi mekânları, kültür mirası eserleri, gastronomi lezzetleri ve eşsiz coğrafya Frigya’nın doğal güzelliği tanıtım videosuyla gösterime sunuldu. Oyuncu Melis Sezen’in de yer aldığı tanıtım videosu büyük ilgi gördü.

Whatsapp Image 2024 05 23 At 13.19.47

Madrid'de Afyon rüzgarı

Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği Başkanı ve İkbal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Türk Hava Yolları Yönetim Kulu Başkanı Ahmet Bolat’a teşekkür ederek, “Afyonkarahisar adına size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu harika tanıtım filmini izlerken gurur duymamak ve duygulanmamak elde değil. Termal, gastronomi, tarih ve kültür şehrimiz Afyonkarahisar’ın Madrid’de milli gururumuz Turkish Airlines tarafından tanıtımının yapılması bizlere büyük mutluluk verdi.” İfadelerini kullandı.

1Cc28576 1841 4036 90Dd 930F88B0D32Bjpg

"Afyon'a gelen turisti takip edeceğim"

Türk Hava Yolları Yönetim Kulu Başkanı Ahmet Bolat ise “Reklam filmini resmi olarak yarın yayınlayacağız. İnşallah hayırlı neticeler alırız. Artık Afyon’a gelen yabancı turist rakamını yıl bazında takip edeceğim.” dedi.

Prof Dr Ahmet Bolat 750X375 1.Jpg

THY’nin hazırladığı tanıtım filmi uçaklardaki ekranlarda ve THY’nin yurtdışı satış ve pazarlamalarında kullanılacak.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş