Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sigortam.net, anlaşmalı oldukları sigorta şirketleri aracılığıyla her bütçeye uygun kasko seçeneklerini bir tıkla kullanıcılarının karşısına getiriyor.

Kullanıcılar, sigorta şirketlerinin her birine ayrı ayrı ulaşmak zorunda kalmadan, tek platform üzerinden kendileri ve bütçeleri için en elverişli kasko poliçelerini anında yaptırabiliyor.

Karşılaştırmalı tekliflerle şeffaf ve güvenilir kasko seçenekleri sunan şirket, karmaşık süreçleri basitleştirerek kullanıcıların zaman kaybetmeden doğru kararı vermelerine de olanak tanıyor. Müşteriler, araç kaskosu için teklif almak istediklerinde, platformun arama ve karşılaştırma araçlarını kullanarak en uygun seçenekleri hızla belirleyebiliyor.

İzmir'deki Sera OSB için Dünya Bankası finansmanı sağlandı İzmir'deki Sera OSB için Dünya Bankası finansmanı sağlandı

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) Ataman Kalkan, araç sahibi olmanın getirdiği sorumlulukların ve maliyetlerin arttığını belirterek, "Araç fiyatlarındaki artışın neredeyse temel ihtiyaç haline gelen kasko fiyatlarına da etki ettiği bu dönemde tüketiciler doğru poliçeyi seçebilmek adına artık daha hassas davranıyor. Bütçelerine uygun ürünleri bulma konusunda daha ince eleyip sık dokuyorlar da diyebiliriz." ifadelerini kullandı.

Sundukları hizmetle müşterilerin hem zamandan hem bütçeden tasarruf etmelerini sağladıklarını aktaran Kalkan, "Kullanıcılarımıza anlaşmalı olduğumuz 20'den fazla sigorta şirketi aracılığıyla her bütçeye uygun kasko seçeneklerini sunuyoruz." açıklamasını yaptı.

Ataman, araç kaskosu seçilirken karşılaşılan karmaşık süreçleri, basit ve anlaşılır bir deneyim haline getirdiklerini kaydederek, "Kullanıcılarımız, birçok seçeneği değerlendirebiliyor, poliçe detaylarını inceleyebiliyor ve en uygun kaskoyu seçebiliyorlar. Sigortam.net olarak amacımız, sunduğumuz bu avantajlarla sadece müşterilerimize güvence sağlamak değil, aynı zamanda günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde onların yaşamlarını da kolaylaştırmak." değerlendirmesinde bulundu. AA