Dünya çapında ikinci sırada yer alan, Avrasya'nın en büyük uluslararası fuarı olan IBAKTECH Fuarı, 24-27 Nisan tarihleri arasında unlu mamul endüstrisi, çikolata, dondurma, tatlı üreticileri ve HORECA sektörü profesyonellerini 14. kez bir araya getiriyor.

Afyonlu şehidin hatırası bu ormanda yaşatılacak Afyonlu şehidin hatırası bu ormanda yaşatılacak

Whatsapp Image 2024 04 24 At 13.59.02

Osmanlı Un Firması Fuara Katılıyor

Türkiye’nin en ünlü un üreticilerinden olan Osmanlı Un firması da bu fuardaki yerini aldı. Firmanın Ege Bölgesi Müdürü Salih Kaçmaz, Yeşilköy Fuar Merkezi’nde Hall 2 Stand 222’de olacaklarını duyurarak sektör paydaşlarını davet etti. Kaçmaz, “Un sektöründe 48 yıllık geçmişiyle sektörün en seçkin firmalarından biri olmanın gururunu müşterilerimiz ile paylaşmak için fuar da yerimizi aldık. 38 çeşit ürün çeşitliliği ile sektörde her ihtiyaca cevap verebilmenin haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz” dedi. 

Ticarete yön veren fuar

Fuar; ekmek ve pasta makineleri, hamur makineleri, ekmek ve pasta katkı maddeleri, çikolata ve üretim teknolojileri, dondurma ve üretim teknolojileri, ambalaj makineleri, dekorasyon malzemeleri, fırın ve pastane ekipmanları, pişirme cihazları, gıda ve içecek ürünleri, gıda ve içecek makine ve ekipmanları, konveyör sistemleri ve ekipmanları, otel, kafe ve bar mutfak ekipmanları, soğutma grupları, dondurulmuş ürünler, mobilya dekorasyon, dernekler ve sektörel yayınlar gibi tüm sektörleri tek çatı altında bir araya getirerek, dünya gıda ve teknolojileri ticaretine yön veriyor.