İYİ Partili Öztürk: Sandık başında 5 dakika düşünün, 5 yıl pişman olmayın İYİ Partili Öztürk: Sandık başında 5 dakika düşünün, 5 yıl pişman olmayın

Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı yerel seçimlere az bir zaman kala Zafer Meydanı’nda etkinlik düzenleyerek ‘Fikir Duvarı’ oluşturdu. Etkinliğin düzenlenme amacını İl Başkanı Karataş vatandaşların fikirlerini özgürce yazacağını ve bunların rapor haline getirileceğini belirtti.

WhatsApp Image 2024-01-08 at 15.22.47

Afyon’a dair politikalarımızı güncelleyeceğiz

İl Başkanı Karataş, “Önümüzde çok önemli bir yerel seçim var. Afyonkarahisar’ımızda da Saadet Partisi olarak inşallah yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. Hem ilçelerde hem beldelerde hem de Merkez olmak üzere. Etkinliğimizin ismi ‘Fikir Duvarı’. Burada vatandaşlarımız fikirlerini, düşüncelerini, Afyonkarahisar’daki problemleri gayet özgür bir şekilde yazarak dile getiriyorlar. Biz de inşallah vatandaşlardan aldığımız talepleri istekleri içerik oluşturarak rapor haline getireceğiz ve Afyon’a dair vatandaşlarımızın isteklerine yönelik politikalarımızı güncellemiş olacağız. Bugün gün boyu burada vatandaşlarımız geldiler fikirlerini yazmış oldular. Biz de inşallah bunları içerik haline getirmiş olacağız.” dedi.

WhatsApp Image 2024-01-08 at 15.22.56

Yerel seçimlere çok güçlü şekilde hazırlanacağız

Karataş konuşmasının devamında “Sadece bununla kalmayacağız. Önümüzdeki haftalarda yine farklı içerikler ile sorunlar, çözümler, Afyon’a dair hayalleri vatandaşlarımızın. Bugün insanımız malum birçok sıkıntı çekiyor. Trafik, istihdam, adalet gibi birçok konuda vatandaşlarımız sıkıntı çekiyor. Biz de bugün buna parmak basmak istedik. Afyonkarahisar’ın bugün daha iyi yönetilebileceğini, yaşanabilir bir şehir olabileceğini vatandaşlarımıza gerçekten anlatmak istedik. Bu noktada da önümüzdeki yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanarak Afyonkarahisar’da vatandaşlarımızın isteklerine yönelik politikalarımızı güncellemiş vatandaşımızın karşısına çıkmış olacağız.

WhatsApp Image 2024-01-08 at 15.22.52

En büyük sorun trafik

Malum burada vatandaşlarımızın en büyük sorunu olarak trafik fazlaca yazılmış durumda. Sokak hayvanları için düşüncelerini yazmış oldular. Afyonkarahisar’da ve ülkemizdeki adalet ile ilgili düşüncelerini ifade etmişler. Otobüs zamlarından tutun gıda ve pazar fiyatlarına kadar zamlara çare bulun demişler. Yine bekarlar evlenemiyor acil evlendirin diyen genç kardeşlerimiz var. Yine evlilikle alakalı çok büyük problemler var. Gençler evlense bile geçinemiyor. Burada biz istiyoruz ki vatandaşlarımız gelsinler hür bir şekilde düşüncelerini yansıtmış olsunlar. İnşallah biz de vatandaşımızın sesini dinlemeye her zaman devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. >>Kudret Kuş’un Haberi

Editör: Kudret Kuş