İl Başkanı Beytullah Karataş, İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Uğurlu, Ahmet Beşkardeş, Sefa Taşbaşı, Mevlüt Yeşil ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Gümüşkanat’tan oluşan heyet Saadet Partisi İstanbul Milletvekilleri Birol Aydın ve Mustafa Kaya, Ankara Milletvekili Mesut Doğan, Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’i ziyaret etti.

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR’IN SORUNLARINI TBMM’DE DİLE GETİRECEK! 

İl Başkanı Beytullah Karataş Afyonkarahisar’ın sorunlarının Saadet Partisi milletvekilleri tarafından TBMM’de özellikle dile getirileceğini ifade etti. Bu doğrultuda İl Yönetiminde bir komisyon oluşturulduğunu ifade eden Karataş bu komisyonun şehrimizin tüm sorunlarını rapor haline getirerek TBMM’de bulunan Saadet Partili Milletvekillerine iletileceğini ve meclis kürsüsünden dile getirileceğini ifade etti.

SAADET PARTİSİ OLARAK KENDİ LOGOMUZLA SEÇİMLERE GİRECEĞİZ!

İl Başkanı Karataş yerel seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada ise “Genel Merkezimizin aldığı karar neticesinde Afyonkarahisar’da Merkez dahil olmak üzere tüm beldelerde ve ilçelerde Saadet Partisi logosu ve adaylarıyla girmeye dönük istişarelerimize devam ediyoruz. Elbette bazı bölgelerde diğer siyasi partilerle istişareler olabilir. Biz tek başımıza girecekmişiz gibi tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Geçtiğimiz 3 ayda bu hedefe yönelik yaptığımız çalışmaları Saadet Partisi Vekillerimizle de istişare etmek için TBMM’de ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.” Dedi.

TEŞKİLATLARIMIZ YEREL SEÇİMLERE HAZIR!

“Genel seçimlerin hemen ardından tüm ilçe ve beldelerde saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm beldeleri ilçe teşkilatlarımız yoğun şekilde ziyaret ederek özellikle beldelerde en yüksek oyu alarak seçimi kazanabilecek, her kesimden oy alabilecek yerelde en iyi hizmeti yapabilecek, Saadet Partisi’ni temsil edebilecek isimleri çıkardılar. Bu hafta bu isimlerle görüşmelerimizi yaparak Saadet Partisi’nden aday olmaları yönünde tekliflerimizi yapacağız. İnanıyoruz ki Saadet Partisi Afyonkarahisar’da yerel seçimlerde birçok beldede seçimi kazanacaktır.”

TÜM SİYASİ PARTİLERE KAPIMIZ AÇIK!

Memleket Partisi‘nden Burcu Köksal’a destek: Afyon halkının iradesine saygısızlık Memleket Partisi‘nden Burcu Köksal’a destek: Afyon halkının iradesine saygısızlık

Karataş yaptığı açıklamasına şöyle devam etti;“Bütün siyasi partilere oy ve gönül vermiş vatandaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. Günü kurtaran belediyecilik anlayışı şehrimizi, ilçelerimizi ve beldelerimizi her geçen gün geriye götürüyor. Afyonkarahisar bu durumu asla haketmiyor. Gelin her beldede ve ilçede makamından güç alan, vatandaşa tepeden bakan, başkanlığı mesai makamı gören insanları değil vatandaşımıza en iyi hizmeti götürecek, her evin derdini dinleyecek, rüşvete, yalana tevessül etmeyecek, dürüst adaylarla seçime girecek olan Saadet Partili adayları destekleyelim. Milli Görüş Belediyeciliğini şehrimizde yeniden hayata geçirelim.”

Kaynak: Afyon Postası'ndan Kudret Kuş'un Haberi.