Afyonkarahisar, önümüzdeki 5 yıl boyunca yerel yöneticilerini seçmek için sandığa gidiyor. Belediye Başkan adayları da sandığa giderek oy verme işlemlerini gerçekleştiriyorlar.
Sezer Küçükkurt da eşi Esra Küçükkurt ve oğlu Emir Küçükkurt ile birlikte Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu’nda 2022 nolu sandıkta oyunu kullandı.

Burcu Köksal Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret etti: "Çalışanlarımızın fikirlerini önemsiyoruz" Burcu Köksal Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret etti: "Çalışanlarımızın fikirlerini önemsiyoruz"

- ⁠Afyon’a hizmet edebilmek noktasında en hayırlı sonuçların alınmasını diliyoruz

Oy verme işleminin ardından açıklamalarda bulunan Küçükkurt, “Bugün biz de her vatandaşımız gibi sandığa giderek vatandaşlık görevimizi ailemizle birlikte yerine getirdik. Bizden önce aynı sandıkta il başkanımız da oyunu kullandı. Aylardır sürdürdüğümüz güzel bir seçim sürecini kazasız, belasız nihayete erdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimiz, milletimiz ve Afyonkarahisar’ımız için en hayırlı sonuçları diliyoruz.
Seçim süreci boyunca herhangi bir tatsızlığın, üzücü bir olayın meydan gelmemesi bizler için büyük bir sevindirici durumdur. Bu noktada da biz de Afyonkarahisar’a hizmet edebilmek noktasında en hayırlı sonuçların alınmasını diliyoruz.”  dedi.