Kadın Girişimciler, Girişimcilik Haftası ve Kadınlar Günü’nü Frig Vadisi’nde kutladı Kadın Girişimciler, Girişimcilik Haftası ve Kadınlar Günü’nü Frig Vadisi’nde kutladı

Şubat ayı Belediye Meclis Toplantıları Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda gerçekleşti. Toplantılarda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek özetle şunları söyledi: 

-Sondan bir önceki toplantımız

5 yıllık beraber çalıştık. İlimizin tanıtılması noktasında birlikte kararlar aldık. Sondan bir önceki toplantımız. Bugüne kadar çok uyumlu bir meclis çalışması gerçekleştirdik. Aldığımız kararlar ilimizin ve ülkemizin menfaatine kararlardı. Aldığımız kararların bir çoğunu ittifak ile aldık. Ben sizlere ve kararlarımızı uygulayan belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. 37 projemizle halkımızın karşısına çıkmıştık. 70’ün üzerinde proje gerçekleştirdik. 

- Kadere inananın kederi olmaz

Siyaset bir nasip meselesi. Belediye başkanlığı nasip meselesi. Kadere inananın kederi olmaz. Ben bunun hep söyledim. 5 yıllık bu süreci halkımız bize bir emanet yükledi. Zor bir dönem geçirdik. Bizim dönemimiz kadar zorluk yaşayan bir dönem geçiren bir başka dönem olmamıştır diye düşünüyorum. Çünkü 2019-2022’de ciddi bir ekonomik kriz, 2020’de pandemi, 2023’de büyük bir deprem felaketi… Allah bir daha böyle bir afet yaşatmasın. 

- Ben o arkadaşlarımıza başarılar diliyorum

Seçimde bir çok arkadaşımız aday. Hemen hemen her partiden aday var. Halkımızın takdiri teveccühü kimi şey ederse bizden sonra o arkadaşlarımız gelecek. Ben o arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun. Ben o arkadaşlarımızın da ilimize katkı sunacağına eminim.

Toplantı devam ediyor. 

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.