AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olan Hüseyin Ceylan Uluçay, bir kahvehane toplantısında söylediği “Cumhurbaşkanımız Afyon için özel bütçe ayıracak” sözlerine İYİ Parti cephesinden tepki geldi. 

-Zeybek’in neyi eksikti, ona neden gönderilmedi bu para?

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, bu sözlere sert yanıt vererek şunları söyledi: 

MHP'li Küçükkurt: Vatandaş odaklı projelerimizle sorunları çözeceğiz MHP'li Küçükkurt: Vatandaş odaklı projelerimizle sorunları çözeceğiz

“Yine yalanlara başladılar. AK Parti adayımız bir kahvehane toplantısında konuşmuş. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Afyon için özel bir bütçe ayırmış. Bu bütçeyi kendisi seçilmesi durumunda Afyon’a gönderecekmiş. Yav arkadaş bugüne kadar burada AK Partili belediye yok muydu? 20 yıldır memleketi kim yönetiyor? Sayın Zeybek’in neyi eksikti de ona göndermedi de Uluçay’a gönderecek bu parayı. Cumhurbaşkanı yatıp kalkıyor Afyon’u mu düşünüyor?” 

-Afyon’u çantada keklik görüyorlar

“Buradan Afyon halkına sesleniyorum. AKP iktidarı Afyon’u çantada keklik görüyor. Özel bütçe diyorlar. Bakın buradan söylüyorum. Buraya gelecek bütçeyi de kesecekler İstanbul’u kazanmaya harcayacaklar. İstanbul varken Afyon kimsenin umurunda değil. İddia eden varsa çıksın karşıma konuşsun. Neredeymiş bu özel bütçe? Bu konularda bilinçli olalım. Halkımızı sizlerin desteği ile bilinçlendirelim”
-Kudret Kuş’un Haberi.

Editör: Kudret Kuş