Tur operatörlerini, otelleri ve havayollarını tek bir çatı altında toplayan en büyük küresel endüstri buluşması olan ve bu yıl 44’üncüsü gerçekleştirilen World Travel Market Fuarı’na katılan İkbal Grup, Afyonkarahisar tanıtımına damgasını vurdu.

O cezalara ve borçlara af geliyor: 80 maddelik torba yasaya girdi... O cezalara ve borçlara af geliyor: 80 maddelik torba yasaya girdi...

WhatsApp Image 2023-11-15 at 20.14.32

Gümüşhan: Afyon’u Anlatıp Şehrimize Davet Ediyoruz

Fuarı değerlendiren İkbal Thermal Hotel-Spa Genel Müdürü Ali Ulvi Gümüşhan, “Fuarda dünya turizmin nabzını tutuyor, güzel şehrimiz Afyonkarahisar'ımızı anlatıyor ve davet ediyoruz. Ayrıca güzel bir pazar olan İngiltere'de önde gelen seyahat acenteleri, havayolu firmaları ve tur operatörleri ile görüşmeler yaparak gelecek sezona yönelik planlamalar yapıyoruz”

WhatsApp Image 2023-11-15 at 20.14.33

Türkiye'nin Londra Büyükelçisi’ne Anlamlı Ziyaret

Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Sayın Osman Koray Ertaş’ı makamında ziyaret ederek, Afyonkarahisar Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı’nın destekleri ile Kadın Kültür Evleri tarafından üretilen gastronomi hediye paketimizi ve İkbal ürünlerimizi kendilerine takdim ettik. Afyonkarahisar’ımızın termal, gastronomi ve spor başta olmak üzere turizm potansiyeli hakkında bilgi verdik.”

WhatsApp Image 2023-11-15 at 20.14.30

2024’de Turizm Hedeflerimiz Gerçekleşecek

World Travel Market (WTM) Londra Fuarı’nda, TGA'yı Turizm Operasyonları ve Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Elif Balcı Fisunoğlu ile Afyonkarahisar destinasyonun turizm potansiyeli hakkında istişarelerde bulunup, Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri tarafından hazırlanan gastronomi paketimizi kendilerine takdim ettik. Fuarda edindiğimiz izlenimler Türkiye’ye olan ilginin daha da arttığı ve 2024 yılı turizm hedeflerimizin gerçekleşeceği yönündedir. 

WhatsApp Image 2023-11-15 at 20.14.30-2

Kaynak: -Afyon Postası'ndan Kudret Kuş’un Haberi.