Burcu Köksal belediye personeli ile bayramlaştı: "Bu şehrin yüzünü birlikte ağartacağız" Burcu Köksal belediye personeli ile bayramlaştı: "Bu şehrin yüzünü birlikte ağartacağız"

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 12.43.08 (2)

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Başhekim Doç. Dr. Ahmet ali Tuncer ile akademik ve idari personelleri görevleri başında ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, sağlık hizmetleri alanında yapılan çalışmalar ve hizmetlere ilişkin bilgiler de aldı.

Whatsapp Image 2024 03 23 At 12.43.08 (1)

“VATANDAŞ DEĞİŞİMİ, BİZ GEREĞİNİ YERİNE GETİRECEĞİZ”

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı; “Afyonkarahisar coğrafi konumu itibariyle sağlık alanında önemli bir şehir. Afyonkarahisar’ın bu alanda daha fazla yatırıma ve modernizasyona ihtiyacı var. Gelişen teknolojilerin, yeterli doktor ve sağlık çalışanının istihdamının sağlandığı ve vatandaşların her anlamda en iyi hizmeti aldığı bir Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi yapısını oluşturmak için atılması gereken adımları değerlendirdik. Geleceğin doktorlarının ve sağlık çalışanlarının yetiştiği üniversitemizin ihtiyaçlarını öğrenmeye çalıştık. Öncelikle Belediye Başkanı olduğumuzda yerel yönetim olarak üzerimize düşeni yapmaya, merkezi yönetimden de ihtiyaçların giderilmesi noktasında taleplerimizi iletmeye söz verdik. Şehrin değişimi kadar hizmetlerin kalitesinin de değişim zamanının geldiğini dile getirdik. Şimdi söz vatandaşlarımızın sandıktaki değişim isteğinde. Vatandaşımız değişimi isteyecek bizde değişimin ihtiyaçlarını hayata geçireceğiz” dedi.