İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında özetle şunları söyledi: 

Burcu Köksal talimat verdi, Afyon Belediyesi’nde en düşük işçi maaşına çılgın zam: İşte işçilerin alacağı yeni maaş… Burcu Köksal talimat verdi, Afyon Belediyesi’nde en düşük işçi maaşına çılgın zam: İşte işçilerin alacağı yeni maaş…

Voleybol ve Basketbol Bitti, Sıra Futbol da…

Afyon’da basketbol ve voleybol bitti. Sırada Futbola geldi sanırım. U19 takımımız için Mersin’de kalacak yer bulamamışlar. Esnaflara Afyon Belediyesi’nden darbe vuruldu. Esnaflarımız zaten yeterince yük taşıyorlar. Ama hala savaşıyorlar. Onlara kötek olan belediyeye sesleniyorum. Seçim yaklaştığında onların kapılarını çalarsınız. Şimdi vatandaşa şirinlik yapıyorsunuz ama yarında esnafa şirinlik yaparsınız ama iş işten geçer. 

No 03’e Yapılan Yatırım Ne Oldu?

No 03’de ekmek üretiliyordu. Yüklü bir yatırım yapılmıştı. Şimdi fabrika yapılınca bu yatırım boşa çıktı. Resmen kendi ayağına sıktı belediyemiz…

Cengiz Üstün’ün Açıklamaları…

Bitmek bilmeyen yöresel ürünler pazarından bahsedelim. Bu konuda duyduklarımız midemizi bulandırıyor. Esnaf Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün, başkan yardımcısı ile bu organizasyonu yapan kişinin kendisine gelip ortaklık teklif ettiğini söylemiş. Bu bizim midemizi bulandırdı. Cengiz Başkanın dürüstlüğünden şüphemiz yok. 

Suya Zam Konusu…

-Afyon Belediyesi suya yüzde 15 zam yapmış. Belediye tesislerinde de üretilen ürünlere yüzde 40 zam yapılacakmış. Belediye tesislerindeki bu fiyatlara ne demeli? Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket edilmesi gerekir.Afyon Belediyesi iki yüzlü… Kazılan her yer bizim başkanın gözünde bitmiş sayılıyor. 

“Fenomen Başkan Tatil Parasını Kim Ödeyecek?”

Fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sandıklı Belediye Başkanı şimdi de saçma sapan paylaşımlarla takipçi kasıyor. Kendisini takip eden başkan 4 aileye termal tatil vereceğini söylemiş. Bu tatil parası belediye kasasından mı verilecek? Bir belediye başkanı işi gücü bırakıp sosyal medya fenomenliğe soyunması beni rahatsız ediyor. Kendisinin oturduğu makama saygısı yok. 

-Afyon Postası’ndan Kudret Kuş'un Haberi. 

Editör: Kudret Kuş