Katıldığı Youtube programında konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, partisinde yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

İYİ Partili İbrahim Acar: Dinar’a meyve ve sebze kurutma fabrikası getiriyoruz İYİ Partili İbrahim Acar: Dinar’a meyve ve sebze kurutma fabrikası getiriyoruz

'Seçime müstakil girmek hakkımız' diyen Olgun oy bölünme söylemlerine ise tepki gösterdi. Olgun, " İYİ Parti, CHP'ye seçim kazandırmak için ya da birilerini cumhurbaşkanı yapmak için kurulmuş bir parti değildir" ifadelerini kullandı.

-“Ne demek oy bölmek?”

Milletvekili Olgun; “Oy bölünüyor denmesine karşıyım. Biz İYİ Partisiyiz, bizim seçime hür ve müstakil olarak girmek hakkımız. Siyasetin doğası gereği de böyle olması gerekir. Burada oy bölünme söylemine karşıyım. Herkes programını açıklayacak biz de iyi belediyecilik programımızı açıklayacak, vatandaşımız kime güvenirse oyunu verecek. Ne demek oy bölmek? İYİ Parti, CHP'ye seçim kazandırmak için ya da birilerini cumhurbaşkanı yapmak için kurulmuş bir parti değildir. Biz de siyasi bir partisiyiz” diye konuştu. >>Sılanur Kara'nın Haberi. 

Editör: Sılanur Kara