MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nı Afyon Postası’na değerlendiren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Akar şunları söyledi: 

-Mehmet Taytak’ın bu kadar sert ve kızgın konuşmasına ilk kez tanık oldum

Çok hareketli ve hararetli bir toplantı oldu. Bir kulis bilgisi vereyim. Ben ilk defa Mehmet Taytak’ın sert ve kızgın konuşmasına şahit oldum. Son zamanlarda MHP adayı seçimden çekilecek mi gibi şeyler konuşuluyor. Ben bunu Gün FM’de Ahmet Kahveci’ye sordum. Bunun söylenmesine bile çok kızıyorlar. Bundan dolayı çok sert bir konuşma yaptı. En sonunda Devlet Bahçeli’nin yanından geldiğini elini öptüğünü ve kendisinin Afyon’u istediğini söyledi. 

DP Genel Başkanı Uysal, Afyonkarahisar'da aday tanıtım toplantısına katıldı DP Genel Başkanı Uysal, Afyonkarahisar'da aday tanıtım toplantısına katıldı

- Kadın ve genç yok

MHP’de kadın ve genç yok. Bir tane Sandıklı adayı Melek Yavuz var. Toplantıya katılanlara baktığımızda Sezer Bey’in eşi Esra Hanım, yanında Nesrin Hanım ve Melek Hanımı gördüm. Yaklaşık bu toplantıda 100’den fazla kişi vardı ama kadın ve genç yoktu. MHP, hemen hemen benzeri kadrolarla siyasi hayatına devam etmeye çalışıyor. Bakalım neler olacak. 

- Sezer, bildiğimiz Sezer Küçükkurt konuşmasını yaptı

Sezer Küçükkurt bizim yol arkadaşımız. Her zamanki gibi sakin konuşmasını yaptı. Afyon’un sorunlarına temas etti. Afyon’un sokaklarını çok iyi bildiği için sorunlara çözüm önerilerini sundu.  Sezer, bildiğimiz Sezer Küçükkurt konuşmasını yaptı. 

-Egemen Toprak Çiçek’in Haberi. 

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.