Pamukkale Haberleri

Pamukkale haberleri ve güncel Pamukkale gelişmeleri, Pamukkale ile ilgili tüm video, Pamukkale fotoğrafları ve Pamukkale haberleri Afyon Haber - Son Dakika Afyon Haberleri sitemizde


DENİZLİ

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

İZMİR

Denizli'de Pamukkale Ören Yeri'nde kaybolmasının ardından arama kurtarma çalışması başlatılan Polonya uyruklu Maria Latacz'ın cesedi kayalık arazide bulundu.

DENİZLİ

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir evde çıkan yangında dumandan etkilenen kişi yaşamını yitirdi.

DENİZLİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir ilkokulda velilerin kurduğu bando takımı, öğrencilere gösteri...

İZMİR

Ramazan Bayramı'nda turistik tesislerde yüzde 100 doluluk oranlarına ulaşan Egeli turizmciler, erken başlayan yeni sezon için umutlarını artırdı.

DENİZLİ

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Denizli'deki Pamukkale, Ramazan Bayramı tatilinin 6 gününde 50 bin civarında turisti ağırladı.

DENİZLİ

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir özel hastanede yönetim kurulu başkanı olan Dr. Murat Çelik, yalnız yaşadığı evinde ölü bulundu.

DENİZLİ

Denizli'nin Pamukkale ve Merkezefendi ilçelerinde CHP'den Belediye Başkanı seçilen Ali Rıza Ertemur ve Şeniz Doğan, mazbatalarını aldı.