Gazze Haberleri

Gazze haberleri ve güncel Gazze gelişmeleri, Gazze ile ilgili tüm video, Gazze fotoğrafları ve Gazze haberleri Afyon Haber - Son Dakika Afyon Haberleri sitemizde


KÜTAHYA

Kütahya’da, Gazze ve Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde yaşananlar için bisiklet turu düzenlendi.

GÜNDEM

Afyonkarahisar'da sağlık çalışanları ve tıp fakültesi öğrencileri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto için "sessiz yürüyüş" gerçekleştirdi.

İZMİR

İzmir ve Manisa'daki farklı üniversitelerde görevli akademisyenler, İsrail ordusunun Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

KÜTAHYA

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde, Türk ve Filistinli öğrencilerin eserlerinin yer aldığı serginin açılışı yapıldı.

İZMİR

İzmir'de, Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırına karşı protesto eylemi gerçekleştirdi.

UŞAK

Uşak Üniversitesi'nde, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etmek amacıyla akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla yürüyüş düzenlendi.

UŞAK

Uşak'ta, İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) ve İnsani Yardım Vakfı öncülüğünde, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında yaşam hakları elinden alınan anneler...

İZMİR

Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri, Anneler Günü öncesi Gazze'deki annelere destek yürüyüşü yaptı, İsrail'i protesto etti.

İZMİR

AK Parti'nin İzmir, Denizli, Aydın, Manisa ve Uşak il kadın kolları üyeleri, Anneler Günü öncesi İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında hayatını...

MUĞLA

Muğla, Burdur ve Isparta'da Gazze'de annelerin yaşam haklarından mahrum bırakılması protesto edildi.

GÜNDEM

Afyonkarahisar'da üniversite öğrencileri ve akademisyenler, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını protesto etti.

UŞAK

Uşak Üniversitesinde öğrenciler İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterdi.